300-350 TL Arası Ekran Kartı

@AloneMan02 GPU'dan kaynaklı sorunlar olabilir elbet dediğin bilgisayardaki sorun. H81 Chipset kullanan bir Anakartın kart desteklememesi olmamalıdır. İşini görür o model.

@ekinto275 PSU +12V kanalından ne kadar güç veriyor? Elindeki APU dışında başka bir kart sisteme takılı mı?
Eyvallah kardeşim AMD nin yeni kartını bekliyorum. Cevapladığın için teşekkürler :)

@AloneMan02 GPU'dan kaynaklı sorunlar olabilir elbet dediğin bilgisayardaki sorun. H81 Chipset kullanan bir Anakartın kart desteklememesi olmamalıdır. İşini görür o model.

@ekinto275 PSU +12V kanalından ne kadar güç veriyor? Elindeki APU dışında başka bir kart sisteme takılı mı?
12V kanalından ne kadar güç verdiğine nerden bakabilirim? Bu arada 250W da olabilir tam bilmiyorum bakıp hemen söyleyeceğim.

Çok teşekkür ederim.Son bir kaç sorularım daha olacak.Bunun 12V girişi yeterli olur mu sizce? Bir de ben ekran kartını Vatan`dan alıp PC`ye Vatan`da taktırıcam.Bunu da ayrıyeten alıp götürdüğümde orda ekran kartı ile birlikte takarlar mı? Bilginiz varsa cevaplarsanız çok sevinirim, ilginiz için çok teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı