300-350 TL'ye kadar kulaklık tavsiyesi

Giray6161

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. 350 TL'ye kadar kulaklık almayı düşünüyorum. Ses kasabileceğim bir kulaklık olursa sevinirim. Çok fazla olmasa da Rainbow oynuyorum en çok burada işime yarayacak. Haricinde oyunları hoparlör ile oynuyorum. Stereo olursa sevinirim. Aklımda, Logitech G332 var, hem diğer bileşenlerim de Logitech olduğu için hem de markayı sevdiğim için. Sizce bu fiyatlara alınır mı ? Logitech G332 Oyuncu Kulaklığı - Leatherette - Analog Fiyatı ve Özellikleri

İndirime giriyor bazen 400 e düşüyor.
Geçen cuma günü İncehesap'ta 399 liraya düştü. Yarın akşam 8'den sonra bir bak İncehesap'ta indirime girer belki tekrar. Bu fiyata bu kalitede kulaklık bulamazsın yoksa.
Tamamdır yarın bakacağım. Ses kasma konusunda iyi midir ? Malum Razer biraz tuzlu satıyor ürünlerini. Sanırım sanal 7.1i mevcut. Genelde kötü ses veriyor bunlar o yüzden gereksiz 7.1e para vermek istemiyorum açıkcası.

Tamamdır yarın bakacağım. Ses kasma konusunda iyi midir ? Malum Razer biraz tuzlu satıyor ürünlerini. Sanırım sanal 7.1i mevcut. Genelde kötü ses veriyor bunlar o yüzden gereksiz 7.1e para vermek istemiyorum açıkcası.
Razer’ın THX adını verdiği çevresel ses var. 7.1’de olduğu gibi bunda da ses biraz boğuklaşıyor ama güzel çalışıyor. Fiyatını hakediyor ürün.

Razer’ın THX adını verdiği çevresel ses var. 7.1’de olduğu gibi bunda da ses biraz boğuklaşıyor ama güzel çalışıyor. Fiyatını hakediyor ürün.
7.1e ihtiyacım yok o yüzden öyle söylemiştim. Sırf kulaklıklara sanal 7.1 eklediler diye fiyatını yükseltiyorlar. O yüzden 7.1e gereksiz para vermek istemiyorum dedim.
Ben HS50 almayı planlıyorum. Düşünebilirsin HS50yi
Hemen hemen aynı fiyat bandındalar sanırım Logitech ile. Birkaç video izledim Logitech daha çok hoşuma gitti o yüzden ikisi arasında kalırsam Logitech alırım.

7.1e ihtiyacım yok o yüzden öyle söylemiştim. Sırf kulaklıklara sanal 7.1 eklediler diye fiyatını yükseltiyorlar. O yüzden 7.1e gereksiz para vermek istemiyorum dedim.

Hemen hemen aynı fiyat bandındalar sanırım Logitech ile. Birkaç video izledim Logitech daha çok hoşuma gitti o yüzden ikisi arasında kalırsam Logitech alırım.
50 lira fark var o farka değer mi onu düşünmek lazım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı