300-350 TL'ye Kulaklık Önerisi

BarneY

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Tekrardan konu açma gereği duydum kulaklık hakkında. Kara cuma indirimleri başlıyor bu akşam 21: 00'da. Başlıkta belirttiğim gibi Max 350 TL'ye kulaklık alacağım. Aklımda birkaç model var, ben bunları belirteyim, siz de öneri yaparsınız.

Cougar Immersa Ti
Asus Cerberus V2
SteelSeries Arctis Raw
Corsair HS50
CorsairHS35
KingstonHyperX Cloud Stinger

Bu modellerden bazıları dediğim fiyat aralığında bazıları ise indirime girer diye listeye ekledim.

İlk başta ki sorum;
Bir de bu model var Cougar Phontum. Şu anda hepsiburada da 350TL.

Son düzenleme:
O bütçede alabileceğin en iyi kulaklık budur hem 53 mm sürücülere sahip hemde mikrofon kalitesi olarak fiyatının üstünde performans sunuyor.
Test videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Hocam taksitle hepsiburada'dan MH751 alabilirim 448Tl. Alınır dimi sizce de ?
Kulaklığı biraz inceledim ama kesinlikle şunu söyleyebilirim parasının ederi bir kulaklık değil bu kulaklık 250 tl civarında bir fiyattan satılmalıydı bence attığım kulaklığa bakmanızı öneririm.

Hocam taksitle hepsiburada'dan MH751 alabilirim 448Tl. Alınır dimi sizce de ?
Fiyatı 475 Tl di. Yeni düştü herhalde.
Kulaklığı biraz inceledim ama kesinlikle şunu söyleyebilirim parasının ederi bir kulaklık değil bu kulaklık 250 tl civarında bir fiyattan satılmalıydı bence attığım kulaklığa bakmanızı öneririm.
Forumda öneren vardı bu modeli. Kafamı karıştırdınız benim de. :)

Peki diğer belirttiğim kulaklıklar nasıl ?
O bütçede alabileceğin en iyi kulaklık budur hem 53 mm sürücülere sahip hemde mikrofon kalitesi olarak fiyatının üstünde performans sunuyor.
Test videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam bu Sharoon markası kasa ve psu üreten marka idi dimi. Güvenilir sanırım.

Peki diğer belirttiğim kulaklıklar nasıl ?

Hocam bu Sharoon markası kasa ve psu üreten marka idi dimi. Güvenilir sanırım.
Evet onları üreten marka ve güvenilirdir ayrıca Cougar,SteelSeries ve Asus kulaklıkları direk eleyin iyi kulaklıklar değiller onun dışında diğerleri güzel ama attığım kulaklık onların yanında daha ağır basıyor.

Bugün sipariş vereceğim hâlen bir fikir edinmiş değilim:(
Asus Rog Fushion 300 almaya değer mi ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı