300-350 TL'ye ne alınır?

Moripods biraz kaba duruyor kulakta ama siz bilirsiniz bence QCY T13 üde bir araştırın derim.

Bende T13 kullanıyorum çok memnunum sporda 1-2 saat falan kullanıyorum daha şarja takmadım aldığımdan beri 1 hafta oluyor ses kalitesi fiyatına göre güzel uygulamasından ayarlar yapabiliyosun.

CS:GO sunucu aç.
Bir sorun bilgisayar kaldırıyor mu :)

Ben direkt QCY T13 alıp geçin derim yaklaşık 6 aydır kullanıyorum mükemmel fiyatına göre sorunuz varsa sorabilirsiniz.

Bende T13 kullanıyorum çok memnunum sporda 1-2 saat falan kullanıyorum daha şarja takmadım aldığımdan beri 1 hafta oluyor ses kalitesi fiyatına göre güzel uygulamasından ayarlar yapabiliyosun.
Hocam peki memnun musunuz aldığınıza pişman oldunuz mu tasarımı tam benlik ve hızlı şarj özelliği çok iyiymiş. Bir de sizce beyaz mı yoksa siyah mı alınmalı?

Hocam peki memnun musunuz aldığınıza pişman oldunuz mu tasarımı tam benlik ve hızlı şarj özelliği çok iyiymiş. Bir de sizce beyaz mı yoksa siyah mı alınmalı?

Ben siyah aldım aldığım için memnunum ses kalitesi yeterli pop ve metal tarzı dinliyorum basslar yeterli tizler güzel mikrofon kalitesi ortalama aradıklarım şikayetçi olmadı.

Ben beyaz olanı aldım ve şunu söyleyebilirim ki her iki renkte parlatılmış olduğu için gayet güzel gözüküyor yani size kalmış renk mevzusu ayrıca hiç pişman değilim zaten en son ne zaman şarj ettiğimi unutuyorum yaklaşık 7-8 saat arası kullanım ömrü var tek şarjla ama kutunun ömrü için aynısını söyleyemem kutunun şarjı 1-2 dolumda bitiyor ama işin güzel yanı kutu olmasa dahi kulaklıklara 3 saniye basılı tutup açabiliyorsunuz yani kısaca fiyatına göre alınır bir de uygulamasından ekolayzır ayarını yaparsanız tadından yenmez.

Müziklerde herhangi bir cızırtı oluyor mu?

Hayır.

Teşekkürler o zaman yarın uyanır uyanmaz alıyorum. Çok teşekkürler.

Ben bu linkten aldım satıcı ode bilişimdi ama haberiniz olsun satıcıdan satıcıya ürünün performansı değişiyor mesela yorumları okursanız bazı satıcılar artık ürünü ne halde getiriyorsa ülkeye 2-3 gün sonra bozuluyor o yüzden yorumu iyi olan satıcılara dikkat edin ben 2 defa ode bilişimden alışveriş yaptım 2 side gayet memnun etti aklınızda bulunsun iyi geceler Allah rahatlık versin.

Geri
Yukarı