300-400 TL modem önerisi

ardaaazimtsz

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar TürkNet(yapa) 100 Mbps hızında internetim var. Modem olarak Türk Telekom’un verdiği TP-Link W9970 V3 modemi var. Ve yakın zamanda modemimi değiştirmek istiyorum. Sizce sadece router alıp elimdeki modeme kablo ile mi bağlamalıyım. Yoksa direk modem router mı almalıyım. Alacağım cihazı dualband üzerinden çalıştıracağım. Evim 150 M2 Önerebilceğiniz bir cihaz var mıdır? Biraz araştırmalarım sonucundan aşağıdaki router’ı buldum değerlendirmelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar TürkNet(yapa) 100 Mbps hızında internetim var. Modem olarak Türk Telekom’un verdiği TP-Link W9970 V3 modemi var. Ve yakın zamanda modemimi değiştirmek istiyorum. Sizce sadece router alıp elimdeki modeme kablo ile mi bağlamalıyım. Yoksa direk modem router mı almalıyım. Alacağım cihazı dualband üzerinden çalıştıracağım. Evim 150 M.2 Önerebilceğiniz bir cihaz var mıdır? Biraz araştırmalarım sonucundan aşağıdaki router’ı buldum değerlendirmelerinizi bekliyorum.

Yalnız sizin attığınız modem değil router.

Merhabalar TürkNet(yapa) 100 Mbps hızında internetim var. Modem olarak Türk Telekom’un verdiği TP-Link W9970 V3 modemi var. Ve yakın zamanda modemimi değiştirmek istiyorum. Sizce sadece router alıp elimdeki modeme kablo ile mi bağlamalıyım. Yoksa direk modem router mı almalıyım. Alacağım cihazı dualband üzerinden çalıştıracağım. Evim 150 M.2 önerebilceğiniz bir cihaz var mıdır? Biraz araştırmalarım sonucundan aşağıdaki router’ı buldum değerlendirmelerinizi bekliyorum.

[HUAWEI Wifi Adaptörü | Wireless Adaptör | Adaptör | HUAWEI TÜRKİYE.
Bu modem mükemmel ben kullandım süper tavsiye ederim başa iyi hız veren çekimi yüksek Wi-Fi'de hızı tam veren cihaz görmedim.

Merhabalar TürkNet(yapa) 100 Mbps hızında internetim var. Modem olarak Türk Telekom’un verdiği TP-Link W9970 V3 modemi var. Ve yakın zamanda modemimi değiştirmek istiyorum. Sizce sadece router alıp elimdeki modeme kablo ile mi bağlamalıyım. Yoksa direk modem router mı almalıyım. Alacağım cihazı dualband üzerinden çalıştıracağım. Evim 150 M.2 önerebilceğiniz bir cihaz var mıdır? Biraz araştırmalarım sonucundan aşağıdaki router’ı buldum değerlendirmelerinizi bekliyorum.

Modeminiz 100 Mbps interneti kablo ile verebiliyorsa router alın.

Modemin sitesinde WAN bağlantısının 100 Mbps kadar destek verdiğini söylüyor.

Estağfurullah. Öneriniz için teşekkür ederim. Peki önerebilceğiniz hem modem hem router özellikli bir cihaz var mıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı