300-400 TL'ye Steam indirimlerinden hangi oyunlar alınmalı?

Dragon ageleri bitirdim. Çok büyük etkilemişti beni. Satisfactory'i merak ediyordum aslında. Katana Zero da çok duydum çok övüldü. Onu da böyle boş kafayla oynamak için alabilirim. Hadesten sonra bu türü sevmeye başladım.
Dragon Age tutmadı ama diğerleri tuttu en azından :D. Deneyin hocam seveceksinizdir ikisini. Katana Zero'nun oynanışı güzel, Satisfactory de kafa dağıtmalık güzel bir oyun.

Hotline Miami oynamadıysan Katana Zero'dan önce onu al oyna. Katana Zero'nun atasıdır.

Çok fazla bu türe dalmam. Grafiği biraz elle tutulur olsun el altında 1 tane bulunsun yeterli. Ben biraz grafiğe boğulmak istiyorum. RTX3070 Ti'ın gücünü hissetmek istiyorum.

Dragon age tutmadı ama diğerleri tuttu en azından :D. Deneyin hocam seveceksinizdir ikisini. Katana Zero'nun oynanışı güzel, Satisfactory de kafa dağıtmalık güzel bir oyun.

Aslında söylediğin 3 oyun arasında en çok beni etkileyecek oyun Dragon age. Ben o oyun bittiğinde uzun bir süre bilgisayar başına oturmak istemedim. 1 hafta filan kendimi boşlukta hissettim.

Forspoken'ı ve PC'ye çıkacak PS oyunlarını bekle derim o zaman.

Uzun vadede zaten gelecek ve oynama zevkimi arttıracak çok oyun var zaten. En basitinden the day before var. Şu an indirimde ne alabilirim diye düşünüyorum.

Aslında söylediğin 3 oyun arasında en çok beni etkileyecek oyun Dragon age. Ben o oyun bittiğinde uzun bir süre bilgisayar başına oturmak istemedim. 1 hafta filan kendimi boşlukta hissettim.
Şu sınav senem bitsin ben de Dragon Age Origins ve II'yi oynamayı düşünüyorum. Bu arada önerdiğim diğer iki oyun hikaye veya lore ile öne çıkan oyunlar değil. Dragon Age kadar etkilemeyecek olmaları normaldir.

Şu sınav senem bitsin ben de Dragon age Origins ve II'yi oynamayı düşünüyorum. Bu arada önerdiğim diğer iki oyun hikaye veya lore ile öne çıkan oyunlar değil. Dragon age kadar etkilemeyecek olmaları normaldir.

Dragon age te beni en çok etkileyen kısım oynanış ve hikaye oldu. İlk oynadığım Dragon age 2'di. Sonra 1'i oynadım. 2 de bayağı yükselmiştim 1'e geçtim grafik açısından biraz daraldım ama içerik 10 katı daha iyi. Sonra 3'ü oynadım. 3 bayağı bir kalite açısından düşük kalmış ama grafik olarak doğal olarak çok iyi.

Şunları önerebilirim hocam;
Hack and slash: Devil May Cry 5, bayonetta, castlevania, GoW.
J-RPG: Final Fantasy XV Windows Edition, persona 4, Nioh2, NieR Replicant.
Souls: Dark Souls3, Sekiro
Yakuza serisi.
Diğer oyunlar: Dead Cells, hollow Knight, ori serisi, Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, hades, Dragon dogma: Dark arisen, celeste, the messenger, To the Moon, Sniper Elite 4 aklıma gelen şimdilik bunlar. Umarım faydası olur hocam.

Şunları önerebilirim hocam;
Hack and slash: Devil May Cry 5, bayonetta, castlevania, GoW.
J-RPG: Final Fantasy XV Windows Edition, persona 4, Nioh2, NieR Replicant.
Souls: Dark Souls3, Sekiro.
Yakuza serisi.
Diğer oyunlar: Dead Cells, hollow Knight, ori serisi, Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, hades, Dragon dogma: Dark arisen, celeste, the messenger, To the Moon, Sniper Elite 4 aklıma gelen şimdilik bunlar. Umarım faydası olur hocam.

Aralarında inceleyeceğim oyunlar olacak. Teşekkürler.

Geri
Yukarı