300-500 TL 7.1 Kulaklık Önerisi

€mre

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar bir çok konuya baktım inceledim yazılan kulaklıkları yorumlarını okudukça daha kötü oluyorum 500 TL benim için az para degil ve kaliteli bir şey bulamadım hala Gamepower medusa almayı düşündüm onunda bir çok sorunu var. Ben eskiden SN-RW2 kullanıyordum gayet memnundum ama 2 yıl kullanma sonrasında köpükleri çıkmaya başladı. Yeni bir şey arıyorum eski kulaklığımın 120 TL gibi fiyatı var 300-500 TL arası 7.1 kaliteli diye bileceğim iz kulaklık önerilerini bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Syvleon klavyeyi james donkey den almayı düşünüyorum sence alınmamalı mı? Klavyesi bile.
Arcits 3 ü beğeniyorum fakat Google'a markaların ismini yazıp sonuna sorunu yazıyorum hepsinde sorun çıkıyor doğru sorunlar mı? Yoksa ürünü karalamak için mi? Anlayamıyorum.

@€mre başka öneriler yaptım onlarla bakabilirsiniz.

Dediğim gibi James Donkey önermem.

Klavye için konu açabilirsiniz ama ben küçük bir şekilde anlatayım.

Işık önemli değil ise kesinlikle Gigabyte Force K83 almalısınız çünkü Cherry MX switchler kullanıyor ve bu switchler alabileceğiniz en iyi switchler.

Ben ışıklı olsun derseniz Kailh switch kullanıyor olan Sharkoon Purewriter RGB veya Outemu switch kullanıyor Trust Gxt 890 bakabilirsiniz.

Switchleri sıralamak gerekirse:

1- Cherry MX
2- Kailh
3- Outemu

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı