300-500 TL 7.1 Kulaklık Önerisi

Martian95

Kilopat
Daha fazla  
500 TL benim için çok yüksek bir fiyat o fiyata çıkmadan bana güzel 7.1 kulaklık tavsiyesi verir misiniz? 633 sahibiyim fakat kulaklığım temassızlık sorunu yaşıyor bu yüzden yeni bir kulaklık almak istiyorum.Steelseries arctis 3 almak istiyorum fakat kötü diyen bir kaç arkadaşım var sizlerden yardım almak istiyorum.

500 TL benim için çok yüksek bir fiyat o fiyata çıkmadan bana güzel 7.1 kulaklık tavsiyesi verir misiniz? 633 sahibiyim fakat kulaklığım temassızlık sorunu yaşıyor bu yüzden yeni bir kulaklık almak istiyorum.Steelseries arctis 3 almak istiyorum fakat kötü diyen bir kaç arkadaşım var sizlerden yardım almak istiyorum.
Selam dostum ben MSI DS502 kullanıyorum,memnunum. 7.1 dağıtması var ve kendinden titreşimli istersen kapatabiliyorsun.Ses kasması ve kalitesi cok güzel.Tavsiye ederim bir araştır derim.

Cuma günü bekleyebilirseniz Razer Kraken Tournament Edition kulaklığını tavsiye ederim şu an fiyatı fazla ancak geçen hafta cuma İncehesap'ta 400 liraya düşmüştü o fiyata çok iyi bir kulaklık.

Ben monster pusat aldım 1-2 haftadır kullaniyorum micinden pek olmasamda seslerinden %500 memnunum 300 tl suanda fiyati. Butcem var diyorsan james donkey in sarı bir kulakligi var 007 veya 008 olmasi lazim gercekten cok olumlu duyumlar aldim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı