Çözüldü 300-500 TL Cep Telefonu Önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BilgiSever

Hectopat
Ucuz telefon piyasasını bilmediğim için yardımcı olmanızı istiyorum. Hem kalite, hem ucuzluk. Sevdiğim arkadaşım için arıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
En düşük fiyatlı Akıllı telefon sanırsam Lumia 520-525. Bunlar tabi Windows Phone. Eğer istersen Android tarafında Zenfone 4 var. Bunlar dışında biraz daha bütçe arttırırsan Lumia 630 yada 720 alabilirsin. Lumia cihaz alırsan kasma diye bir şey yaşamazsın. Karar senin.

Lumia alıp paranı boşa harcama ve Zenfone 4 tercih et. Nedeni ise internete girmede yavaşlama sıkıntıları oluşuyor. Windows Phone'a uygulama desteği az Android'de bir sürü uygulama var.

Lumia alıp paranı boşa harcama ve Zenfone 4 tercih et. Nedeni ise internete girmede yavaşlama sıkıntıları oluşuyor. Windows Phone'a uygulama desteği az Android'de birsürü uygulama var.
Düşük bütçede her zaman WP alınmalı. Hem uygulama eksiği var diyorsunuz. ZF4 alsa arkadaş Google Play'deki her oyunu kasmadan açabilecek mi? Ama bir Lumia cihaz Marketteki her uygulamayı sorunsuz açabiliyor.

Samsung Galaxy S3 Mini alınmalı bence. Kaliteli ve gayet güzel. Fiyatı da 500 lira civarı.

Düşük bütçede her zaman WP alınmalı. Hem uygulama eksiği var diyorsunuz. ZF4 alsa arkadaş Google Play'deki her oyunu kasmadan açabilecek mi? Ama bir Lumia cihaz Marketteki her uygulamayı sorunsuz açabiliyor.
Ben şahsi tercihimi söyledim. Evet açamayacak ama birkaç şeyden mahrum kalmaz. Bütçesini yükseltirse daha iyi bir önerimiz olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı