Çözüldü 300-500 TL Cep Telefonu Önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Samsung S3 Mini miadını doldurmuş, eski Touchwiz sahibi ve kalitesiz bir cihaz. Dediğim gibi WP alınmalı.
Benim çevremde kullananlar olduğu için öneriyorum. Memnunlar gayet. Ama daha iyileri vardır elbet bu fiyata. Açıkça söylemek gerekirse telefon piyasasını İphone 4s den sonra bıraktım. Utanmasalar günde bir telefon çıkaracaklar. Ne kadar çok alternatif o kadar çok ucuzlama diyoruz fakat ucuzlasa ne olur. 2 bin lira verdiğimiz telefonla geziye çıkalım diyoruz. 2 saatlik kullanım sonrası şarjım bitmesin diye dua etmeye başlıyoruz. 5 saat sonra ise çok övdükleri amoled ekranın simsiyah ekranıyla başbaşa kalıyoruz :) Şu batarya sorununu çözmedikleri sürece bende telefona verecek para mara yok...

Benim çevremde kullananlar olduğu için öneriyorum. Memnunlar gayet. Ama daha iyileri vardır elbet bu fiyata. Açıkça söylemek gerekirse telefon piyasasını İphone 4s den sonra bıraktım. Utanmasalar günde bir telefon çıkaracaklar. Ne kadar çok alternatif o kadar çok ucuzlama diyoruz fakat ucuzlasa ne olur. 2 bin lira verdiğimiz telefonla geziye çıkalım diyoruz. 2 saatlik kullanım sonrası şarjım bitmesin diye dua etmeye başlıyoruz. 5 saat sonra ise çok övdükleri amoled ekranın simsiyah ekranıyla başbaşa kalıyoruz :) Şu batarya sorununu çözmedikleri sürece bende telefona verecek para mara yok...
Batarya sıkıntı harbiden. Ancak PowerBank kullanabilirsiniz.

500 lira koyup sonra arkadaşlarının 2000 liralık telefonlarına bakıp üzülmesin , 300 lira daha koysun zenfone 6 alsın. note3 kullandım , zenfone 6'yı tercih ederim

Vodafone Brand marka telefonlara bak derim. Smart max 4, temmuzda lansmanı olacak olan Smart 6 telefonları gayet iyidir.

300-500 TL civarı diyorsan Lumia 630 öneririm. Düşük bütçede WP alınmalı. Windows Phone uygulamasız kalacağın bir sistem değil temel mesajlaşma uygulamalarının hepsi var. Telefoncuda yerden yere vururlar ama 300-500 TL civarı en iyi telefonlar tartışmasız Lumia modelleridir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı