300-750 TL fare önerisi

Bütçe
300-750₺
Rampage zaten genel olarak kimsenin önermediği bir marka. MSI ile Logitech karşılaştırmasında ise bana göre Logitech'in dış görünüşü daha şık duruyor. Zaten mouse'dan çok bir şey beklemiyorum demişsiniz.
Gayet mantıklı ve görüşüme katkı sağlayan yorumunuz için teşekkürler, sadece MSI biraz daha gaming hissiyatı veriyor. Logitech her ürününde olduğu gibi sadelik ile ön plana çıkıyor.

Sonuç olarak 500-600 fiyat bandında mouse arıyor arkadaş. Bir mouse'la en fazla ne yapabilirsin? Dış görünüş "bence" demişim zaten okuduğunu anla önce kral.
Okuduğumu gayet iyi anladım. Senin daha şık bulman önemli değil, bana göre de şık zaten ama şıklığına göre öneremezsin. Sensörüne, malzeme kalitesine göre önerirsin.

Pahalı olması sizin kafanızda iyi algısı oluşturuyorsa buyrun mouse 1200TL normalde :D Mantığa bak.

Omron 20M clickler var, scrollu ise Huano switch, sensor 3389 bu mouse bu fiyata bulunmaz normalde.
"Pahalı olduğu için iyidir" mi dedim? 600 TL bütçe olsaydı tercih edilebilecek bir mouse ama Rog Keris daha iyi ve fiyatı 750 TL. Arkadaşın bütçesi de uyuyor.

Fareden çok bir beklentim olmayacak, askerden geldikten sonra PC almayı düşünüyorum, dolayısıyla yeni fare tercih edeceğim.

Arkadaşlar, masa üzerinde laptop ve mouse kullanıyorum, çok fazla alanım olmadığı gibi konforda söz konusu değil. Kullanmakta olduğum farenin sağ tıkı basmamaya gayret gösterdiği için, bu sebeple yeni ve idare edilebilir fare almayı düşünüyorum. Ayrıca şunu da belirtmek isterim; çoğunlukla LoL oynamayı tercih ediyorum. Tüm bunları göz önünde bulundurup uygun fiyatları fareleri benimle paylaşacağınızı düşünerek bu konuyu oluşturuyorum. Birkaç F/P mouse arasında kaldım. Değerlendirmeleriniz arasına alabilirsiniz. İyi sosyaller.

Eki Görüntüle 1937277Eki Görüntüle 1937278Eki Görüntüle 1937279
Direkt bunu alın geçin hocam.

"Pahalı olduğu için iyidir" mi dedim? 600 TL bütçe olsaydı tercih edilebilecek bir mouse ama Rog Keris daha iyi ve fiyatı 750 TL. Arkadaşın bütçesi de uyuyor.
ROG Keris ne açıdan daha iyi anlatır mısın? Switch değiştiği için mi? Artısı ne mesela sensör aynı yanında gönderdiği click de MM711 ile aynı da.

Bütçe 300-750 yani illa ki 750 lira olmasına gerek yok hocam sanki?
Ama arkadaşın bütçesi varken neden almasın?
ROG Keris ne açıdan daha iyi anlatır mısın? Switch değiştiği için mi? Artısı ne mesela sensör aynı yanında gönderdiği click de MM711 ile aynı da.
MM711'in malzeme kalitesi ROG Keris'ten daha kötü.

Yeni konular

Geri
Yukarı