300-750 TL fare önerisi

Bütçe
300-750₺

CashflowGazisi

Femtopat
Daha fazla  
Fareden çok bir beklentim olmayacak, askerden geldikten sonra PC almayı düşünüyorum, dolayısıyla yeni fare tercih edeceğim.

Arkadaşlar, masa üzerinde laptop ve mouse kullanıyorum, çok fazla alanım olmadığı gibi konforda söz konusu değil. Kullanmakta olduğum farenin sağ tıkı basmamaya gayret gösterdiği için, bu sebeple yeni ve idare edilebilir fare almayı düşünüyorum. Ayrıca şunu da belirtmek isterim; çoğunlukla LoL oynamayı tercih ediyorum. Tüm bunları göz önünde bulundurup uygun fiyatları fareleri benimle paylaşacağınızı düşünerek bu konuyu oluşturuyorum. Birkaç F/P mouse arasında kaldım. Değerlendirmeleriniz arasına alabilirsiniz. İyi sosyaller.

Clutch-GM08.png
Logitech G203.png
Rampage SMX-G72 GREEDY.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Fareden çok bir beklentim olmayacak, askerden geldikten sonra PC almayı düşünüyorum, dolayısıyla yeni fare tercih edeceğim.

Arkadaşlar, masa üzerinde laptop ve mouse kullanıyorum, çok fazla alanım olmadığı gibi konforda söz konusu değil. Kullanmakta olduğum farenin sağ tıkı basmamaya gayret gösterdiği için, bu sebeple yeni ve idare edilebilir fare almayı düşünüyorum. Ayrıca şunu da belirtmek isterim; çoğunlukla LoL oynamayı tercih ediyorum. Tüm bunları göz önünde bulundurup uygun fiyatları fareleri benimle paylaşacağınızı düşünerek bu konuyu oluşturuyorum. Birkaç F/P mouse arasında kaldım. Değerlendirmeleriniz arasına alabilirsiniz. İyi sosyaller.

Eki Görüntüle 1937277Eki Görüntüle 1937278Eki Görüntüle 1937279
3'ü arasından Logitech daha mantıklı bir seçim olacak gibi duruyor.

900 TL'ye çıkarsa;

Çıkmazsa;

900 TL'ye çıkarsa;

Çıkmazsa;
Beyaz renk istemiyorum fakat diğerleri için biraz düşünücem.

Rampage zaten genel olarak kimsenin önermediği bir marka. MSI ile Logitech karşılaştırmasında ise bana göre Logitech'in dış görünüşü daha şık duruyor. Zaten mouse'dan çok bir şey beklemiyorum demişsiniz.
Rampage çöpün çöpü ama dış görünüşe göre mouse seçmek, Rampage önermek kadar komik.

Geri
Yukarı