300₺ bandında mekanik klavye önerisi

Tolgahan107

Decapat
Biraz araştırma yaptım ve Trust GTX890, Philips SPK8614, Gamepower katana, Sharkoon purewriter gibi bircok klavye karşıma çıktı ama hangisini almamın mantıklı olacağını bilmiyorum. Sırf marka diye de membran klavyelere de bu kadar yüksek bir miktar vermek istemiyorum. Bu klavyelerden hangisini almalıyım ya da önerebileceginiz başka bir klavye var mı?(Bütcem Max 300₺)

Motospeed CK serisinden bütçene en uygun olan bir tane seç bence. Çin'den çok büyük kuşkularla getirtmiştim zamanında 3. yılını doldurdu bendeki modelini unuttum yani kocaman bir şey ama çok memnunum. En az 10 kere kaynak kahve dökmüşümdür üzerine, müdahalede bulundum tabi ama sapasağlam :). Tabii Motospeed biraz şans işi ama sağlam ürün denk getirirsen böyle benim gibi son derece memnun kullanabilirsin. Full mekanik ve Blue Switch benimki. Onun dışında daha iyi fiyat/performans full mekanik klavyelerde var o fiyat aralığında.

@Tolgahan107 Aldığım gün nasılsa hissiyat aynı zaten Outemu Red Switch ve kolay kolay düzgün kullanımda tuşlara zarar verilemez. Her tuş gerçek RGB olması ve farklı farklı efektleri ile beni ayrıca cezbetti. Taş gibi bir yapısı var sağlamlık hissiyatı olarak. Ben çok sevdim ve 250TL'e almıştım, yine aynı fiyat bandında rahatlıkla öneririm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı