300 bin TL'ye ilk araba tavsiyesi

DelPiero10

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Ecz.Teknikeri
Merhaba, ilk defa araba alacağız hayırlısıyla. Eşim ile birlikte kullanacağız. Bütçemiz maksimum 300, gerekirse biraz daha çıkabiliriz ama ne kadar az o kadar iyi :) manuel almak istiyoruz öncelikle, acemi deneyimimiz geçtikten sonra otomatik düşünüyoruz. Bana kalırsa Corsa 2003 kasa 1.7 var aklımda, ama ne almalıyım açıkçası pek bilgim yok yanlış tercihte bulunmak istemiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyoruz, teşekkür ederiz :)

Merhaba, ilk defa araba alacağız hayırlısıyla. Eşim ile birlikte kullanacağız. Bütçemiz maksimum 300, gerekirse biraz daha çıkabiliriz ama ne kadar az o kadar iyi :) manuel almak istiyoruz öncelikle, acemi deneyimimiz geçtikten sonra otomatik düşünüyoruz. Bana kalırsa Corsa 2003 kasa 1.7 var aklımda, ama ne almalıyım açıkçası pek bilgim yok yanlış tercihte bulunmak istemiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyoruz, teşekkür ederiz :)

Honda Civic parçası ucuz ustası çok fazla arıza çıkarmaz. Bu arada eğer Corsa alırsan direksiyon kutusu sorunu var onlarda kronik olarak alırken dikkat et.

1.7 DTI seçeneğini direkt yok edin, tüm piyasa 1.7 isuzu motorların oynanmadık yerini bırakmadı. Son sahibi olursunuz.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-ilk-gelen-alir-geleni-uzmem-1121132711/detay bu arabaya bakabilirsin 2015 model arayıp konuşabilirsin eğer olumluysa senin için expertz yaptırmanıda öneririm

1.3 Multijet Punto bulabilirseniz işinizi görür. Yakıtı az ustası çok parçası ucuz. 1.3 Multijet başarılı bir motor başınızı kolay kolay ağrıtmaz.

Örnek ilan;

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-ilk-gelen-alir-geleni-uzmem-1121132711/detay bu arabaya bakabilirsin 2015 model arayıp konuşabilirsin eğer olumluysa senin için expertz yaptırmanıda öneririm
Taksi çıkması arabaya bulaşılmasını tavsiye etmem. Belki bir ihtimal iyi bir usta tarafından sıfır motor yapıldıysa ve aracın fiyatı uygunsa düşünülebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı