300 lira klavye önerisi

Mekanik olarak bunu tavsiye ederim fakat bütçenize uymuyor. Yine de alternatif olarak kalsın diye atıyorum.
Şu anda 291 TL olarak gözüküyor bu.

Klavyeyi 4 yıldır kullanıyorum. Tuşların bazıları fazla basmaktan silindi fakat tuşlar yumuşak ve basması, kullanımı rahat. 4 yılda hiçbir tuş bozulmadı. Işıklandırması güzel. Yanındaki mouse nasıldır onu bilemem.

Klavyeyi 4 yıldır kullanıyorum. Tuşların bazıları fazla basmaktan silindi fakat tuşlar yumuşak ve basması, kullanımı rahat. 4 yılda hiçbir tuş bozulmadı. Işıklandırması güzel. Yanındaki mouse nasıldır onu bilemem.
Bilek destekli öneriniz var mı?

Klavyeler ve bilek desteği hakkında fazla bilgim yok. Bu klavyeyi kullandığım ve uzun süre deneyimlemiş olduğum için söyledim. Elbette daha iyileri var ama fiyatlar oldukça yüksek. Kimi 2000 liraya klavye alıyor, kimi 1500 liraya ekran kartı alıyor. Böyle bir dönemdeyiz.

Bilek desteği diye değil de, bende geçenlerde 300 TL civarı klavye arıyordum ve mediamarktta Lenovo Legion K300 ile karşılaştım. 5 bölge RGB aydınlatmaya ve uygulamadan istediğiniz tuşa makro atama gibi özellikleri var, benimde tavsiyem o olacaktır gerçekten çok kaliteli bir klavye biraz ağır ama. Tavsiye ederim. Bu bütçede mekanik olarakta kaliteli mekanik bulamadım 300 TL üzerine çıkamadım çünkü.

Geri
Yukarı