300 TL Altı 7.1 Kulaklık Önerisi

llzackll

Hectopat
Merhaba. Son günlerdeki dolar kurundaki dalgalanma sebebiyle daha da dolar artmadan 7.1 oyuncu kulaklığı almak istiyorum. Bütçem 300 TL'nin altı olursa iyi olur ancak 300-400 lira arası gerçekten çok önerilen bir kulaklık olursa ona da bakabilirim yani 400'e kadar esneyebilir bütçem.

Kulaklıktan istediğim şeyler:

1- Uzun kullanımlarda kafa üstünü ve kulakları ağrıtmasın
2- Mikrofonu iyi olsun, dışarıdan minimum derecede gürültü alsın
3-Terletme yapmasın, Akdeniz bölgesi yaz aylarında zaten çok sıcak bir de onun sıcağı eklenmesin
4- USB ile bağlanabilsin

Önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steelseries Arctis 3:
1-Kafa bandı bulunuyor ki bence en iyi kulaklık türü ayrıca kulak yastıkları da oldukça büyük
2-Mikrofonu oldukça iyi
3-Steelseries kulaklıklarda terletme problemi olduğunu hiç duymadım
4-USB bağlantısı yok fakat kablosu kasanın arkasına ulaşabilecek kadar uzun (o yüzden mi istiyorsunuz bilmiyorum) ayrıca ucuza bir adet USB ses kartı alabilirsiniz
Not: Fiyat olarak 300-400 demişsiniz o yüzden bunu yazdım daha ucuza iyi bir marka bulamadım

Steelseries Arctis 3:
1-Kafa bandı bulunuyor ki bence en iyi kulaklık türü ayrıca kulak yastıkları da oldukça büyük
2-Mikrofonu oldukça iyi
3-Steelseries kulaklıklarda terletme problemi olduğunu hiç duymadım
4-USB bağlantısı yok fakat kablosu kasanın arkasına ulaşabilecek kadar uzun (o yüzden mi istiyorsunuz bilmiyorum) ayrıca ucuza bir adet USB ses kartı alabilirsiniz
Not: Fiyat olarak 300-400 demişsiniz o yüzden bunu yazdım daha ucuza iyi bir marka bulamadım

Cevabınız için teşekkür ederim. Arctis 3 çok fazla önerildi ancak şu an bütçemi biraz aşıyor ileriki günlerde indirim veya bütçe arttırımı yapabilirsem alabilirim ancak. Usb bağlantısını ise laptoptaki 3.5 mm jak girişimde bir sıkıntı var, sesler çok az geliyor, ondan dolayı istiyorum.

Cevabınız için teşekkür ederim. Arctis 3 çok fazla önerildi ancak şu an bütçemi biraz aşıyor ileriki günlerde indirim veya bütçe arttırımı yapabilirsem alabilirim ancak. Usb bağlantısını ise laptoptaki 3.5 mm jak girişimde bir sıkıntı var, sesler çok az geliyor, ondan dolayı istiyorum.
Kendim 2 senedir kullanıyorum hala hiçbir şekilde sorun yaşamadım istediğin tüm özellikler bu üründe var;
SNOPY SN-RW1 RAMPAGE 7.1 USB OYUNCU MIKROFONLU KULAKLIK SIYAH Kulaklık SNOPY
Hatta bir çok youtuber hala bu ürünü kullanıyor Snopy markası kafanı karıştırmasın sağlam ürün.

İncelemeleri;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Mosterın kulaklığı olan Pusat 7.1 e bakmalısın kesinlikle 250 TL fiyatı var.

+
7.1
Kafa bandı var
Işıklı
Fiyatı rakiplerine göre uygun
Bass Boost özelliği var aktifleştirince masayı titrettiği söyleniyor
Mikrofonu kulaklığın içindeki yere giriyor gereksiz yer kaplamaz

-
Mikrofonunun çok iyi olmadığını bir yerde okumuştum mikrofon kalitesi ile ilgili bir video yok keşke olsa

Kulağa takılan kısmı steelseries in daha konforlu diye biliyorum. 2 tane kulak yastığı var. Biri hava alabilen daha az terleten ama dışarıdaki sesleri diğeri kadar absorbe etmeyen diğeri ise kulağına göre şekil alan kısmen daha sert ve dışarıdan gelen sesi daha iyi önleyen. Ayrıyeten mikrofonu da daha iyidir

Ama bütçenin dışına çıkamıyorsan monsterı değerlendir pişman olacağını sanmıyorum ses kalitesi bazında. Ufaktan terleme olabilir tam bir şey söyleyemem.

Dipnot: Technopat Amca bir incelemesini yapsa da görsek Monster Pusat 7.1 i adam gibi bir inceleme videosu olsa YouTube da

Mosterın kulaklığı olan Pusat 7.1 e bakmalısın kesinlikle 250 TL fiyatı var.

+
7.1
Kafa bandı var
Işıklı
Fiyatı rakiplerine göre uygun
Bass Boost özelliği var aktifleştirince masayı titrettiği söyleniyor
Mikrofonu kulaklığın içindeki yere giriyor gereksiz yer kaplamaz

-
Mikrofonunun çok iyi olmadığını bir yerde okumuştum mikrofon kalitesi ile ilgili bir video yok keşke olsa

Kulağa takılan kısmı steelseries in daha konforlu diye biliyorum. 2 tane kulak yastığı var. Biri hava alabilen daha az terleten ama dışarıdaki sesleri diğeri kadar absorbe etmeyen diğeri ise kulağına göre şekil alan kısmen daha sert ve dışarıdan gelen sesi daha iyi önleyen. Ayrıyeten mikrofonu da daha iyidir

Ama bütçenin dışına çıkamıyorsan monsterı değerlendir pişman olacağını sanmıyorum ses kalitesi bazında. Ufaktan terleme olabilir tam bir şey söyleyemem.

Dipnot: Technopat Amca bir incelemesini yapsa da görsek Monster Pusat 7.1 i adam gibi bir inceleme videosu olsa YouTube da

İncelemelerini şimdi izledim gerçekten mikrofonla ilgili bir şey söylememişler ancak dediğiniz gibi 250 TL değil 329 TL olmuş. Yine de listeme yazdım, teşekkür ederim.

Snopy kullanmak istemiyorum, zaten Snopy kullanıyodum 2 senede 5 kere garantiye gitti, tövbe ettim artık. Yine de teşekkür ederim.
Kendim 2 senedir kullanıyorum hala hiçbir şekilde sorun yaşamadım istediğin tüm özellikler bu üründe var;
SNOPY SN-RW1 RAMPAGE 7.1 USB OYUNCU MIKROFONLU KULAKLIK SIYAH Kulaklık SNOPY
Hatta bir çok youtuber hala bu ürünü kullanıyor Snopy markası kafanı karıştırmasın sağlam ürün.
Bir önceki mesajda da yazdım Snopy'e tövbeliyim diye ancak madem sağlam diyorsunuz yine de bakacağım.

Gamepower ile ilgili forumda biraz dolaştığımda hep karşıt görüşler gördüm, yoksa ben de lunayı çok sevdim gerçekten. Çin malı ürünlere markalarını basıyorlar, kalitesiz, çok ağrıttı yeni kulaklık bakıyorum sakın almayın gibi şeyler görünce korktum açıkçası.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı