300 TL Altı 7.1 Kulaklık Önerisi

Snopy Rampage SN-RW1 şuan kafamın üstünde duruyor.
Ses kalitesi çok iyi titreşim özelliği de var.

Kötü yanı ise 3. saatten sonra saçlar dümdüz oluyor.:ROFL:

Steelseries Siberia 200. Kullanmadım, ama iyiye benziyor.
3.5 mm jak girişli kulaklık bana uymaz bir de sanırım 7.1 değil.
Snopy Rampage SN-RW1 şuan kafamın üstünde duruyor.
Ses kalitesi çok iyi titreşim özelliği de var.

Kötü yanı ise 3. saatten sonra saçlar dümdüz oluyor.:ROFL:
Snoopy'e para vermeyin.

Hanginize inanacağımı şaşırdım :D

İncelemelerini şimdi izledim gerçekten mikrofonla ilgili bir şey söylememişler ancak dediğiniz gibi 250 TL değil 329 TL olmuş. Yine de listeme yazdım, teşekkür ederim.

Snopy kullanmak istemiyorum, zaten Snopy kullanıyodum 2 senede 5 kere garantiye gitti, tövbe ettim artık. Yine de teşekkür ederim.

Bir önceki mesajda da yazdım Snopy'e tövbeliyim diye ancak madem sağlam diyorsunuz yine de bakacağım.

Gamepower ile ilgili forumda biraz dolaştığımda hep karşıt görüşler gördüm, yoksa ben de lunayı çok sevdim gerçekten. Çin malı ürünlere markalarını basıyorlar, kalitesiz, çok ağrıttı yeni kulaklık bakıyorum sakın almayın gibi şeyler görünce korktum açıkçası.
Kusura bakma herhalde 250 TL Monster notebook alanlar için fiyattı. Bu arada Pusat 7.1 ile ilgili bilgi edinirsen yada kullanırsan beni de haberdar et seneye almayı düşünüyorum

Kusura bakma herhalde 250 TL Monster notebook alanlar için fiyattı. Bu arada Pusat 7.1 ile ilgili bilgi edinirsen yada kullanırsan beni de haberdar et seneye almayı düşünüyorum

Hocam çok araştırdım ama dışardan ses alıyormuş sanırım öyle bir şey gördüm incelemelerinde o yüzden Luna aldım test edeceğim birkaç gün

Yazılan yorumları bir kenara bırak ve Arctis 3’ün indirimini bekle.
Şu anda İtopya’da 329₺ biraz arttırabilirsen iyi bir seçim olur.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı