300 TL Çağrılar için Bluetooth kulaklık önerisi

Maksimum Zırh

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen7 5800H
16GB RAM
RTX3060
DELL G5515
Meslek
Amatör Yazar
Merhabalar. Daha önce 2 kere Samsung Level kullanmıştım. Şimdi yeni alacağım üründe yine aynı kulaklığı kullanmak istemiyorum. Gürültülü ortamlarda konuşma sesini iyi iletebilmesi ve çağrı geldiğinde kulaklığın titremesi mutlaka olmasını istediğim özellikler. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Maksimum bütçem 300 TL.

Merhabalar. Daha önce 2 kere Samsung Level kullanmıştım. Şimdi yeni alacağım üründe yine aynı kulaklığı kullanmak istemiyorum. Gürültülü ortamlarda konuşma sesini iyi iletebilmesi ve çağrı geldiğinde kulaklığın titremesi mutlaka olmasını istediğim özellikler. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Maksimum bütçem 300 TL.
Jabra Elite 25e kullanmaktayım öneririm fakat 320-330 TL olması lazım.

Merhabalar. Daha önce 2 kere Samsung level kullanmıştım. Şimdi yeni alacağım üründe yine aynı kulaklığı kullanmak istemiyorum. Gürültülü ortamlarda konuşma sesini iyi iletebilmesi ve çağrı geldiğinde kulaklığın titremesi mutlaka olmasını istediğim özellikler. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Maksimum bütçem 300 TL.

Ben QCY T2C aldım. 150 TL civarında içeri ses almıyor dışarı ses vermiyor. Bir göz atabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı