300 TL Civarı Kasa Önerisi (PSU yok)

millennium

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 300 Tl civarı bir kasa arıyorum ve kasada kablo yönetimine, hava sürkilasyonu na ve sessizliğe önem veriyorum bide içine Hyper 212 evo gibi soğutucular takmayı düşünüyorum.

Thermaltake Vo37001N2N Level 10 Gts 700W Midt Atx Siyah Kasa - Vatan Bilgisayar
PSU'suz var mı bilmiyorum... Ama bu kasayı ''ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM...''

Thermaltake Level 10 Gt Full Tower Oyuncu Kasasi - Vatan Bilgisayar
Bu da kendi kullandığım, daha demin önerdiğim kasanın büyüğü. Aradığın herşey; sessizlik, hava sürkilasyonu, 3 çeşit renk; mavi, yeşil, kırmızı renkleri var. Bu renkler istersen sabit, istersen disko gibi karışık, istersen de yavaş bir şekilde karışık yanma özelliğine sahip. Ayrıca yukarıdaki fan kontrol düğmeleri de cabası. Şunu da ekleyim. Fanı hızlı moda aldğında ışıklar daha bir parlak yanıyor. Düşük moddaki fan kullanımında da renk de biraz sönüyor. Bütçe konusunu kuvvetlendirip bu kasaya yönelmeni öneririm. Ömürlük bir kasadır. Ayrıca kasa rengi olarak siyah, beyaz, ve askeri kamoflaj renkleri de mevcut... Thermaltake'in ürün pazarlama bölümünde çalışsam bu kadar anlatırdım sana bu kasayı :) Yazmayı unutmuşum daha demin; Fan kısımlarında klimalardaki gibi çıkartıp temizlenebilir filtreler var. ''Bu filtreler sayesinde kasanın içine çok az toz kaçıyor...''

Son düzenleme:

Bu da kendi kullandığım, daha demin önerdiğim kasanın büyüğü. Aradığın herşey; sessizlik, hava sürkilasyonu, 3 çeşit renk; mavi, yeşil, kırmızı renkleri var. bu renkler istersen sabit, istersen disko gibi karışık, istersen de yavaş bir şekilde karışık yanma özelliğine sahip. Ayrıca yukarıdaki fan kontrol düğmeleri de cabası. Şunu da ekleyim. Fanı hızlı moda aldğında ışıklar daha bir parlak yanıyor. Düşük moddaki fan kullanımında da renk de biraz sönüyor. Bütçe konusunu kuvvetlendirip bu kasaya yönelmeni öneririm. Ömürlük bir kasadır. Ayrıca kasa rengi siyah, beyaz, ve askeri kamoflaj renkleri de mevcut... Thermaltake'in ürün pazarlama bölümünde çalışsam bu kadar anlatırdım sana bu kasayı :)
Stokta yok diyor ama cevizlibag şubesinde var bugün dokundum tam hatırlamıyorum ama usb 4 muydu 6 miydi çok geniş bir kasa.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şunu önerebilirim. 400, 500 ve 600 Watt seçenekleri mevcut. Şu konu da bir görselini paylaşmıştım.
Not: PSU' suz demişssiniz ama ben bu kasadan memnun olduğum için yine önermek istedim. Eğer beğenirseniz daha detaylı resimlerini paylaşırım.

Stokta yok diyor ama cevizlibag şubesinde var bugün dokundum tam hatırlamıyorum ama usb 4 muydu 6 miydi çok geniş bir kasa.
4 önde usb 2.0
2 yukarda usb 3.0
Bu da benim bebeğim işte :)
20141027_012124_Richtone(HDR).jpg

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu da kendi kullandığım, daha demin önerdiğim kasanın büyüğü. Aradığın herşey; sessizlik, hava sürkilasyonu, 3 çeşit renk; mavi, yeşil, kırmızı renkleri var. Bu renkler istersen sabit, istersen disko gibi karışık, istersen de yavaş bir şekilde karışık yanma özelliğine sahip. Ayrıca yukarıdaki fan kontrol düğmeleri de cabası. Şunu da ekleyim. Fanı hızlı moda aldğında ışıklar daha bir parlak yanıyor. Düşük moddaki fan kullanımında da renk de biraz sönüyor. Bütçe konusunu kuvvetlendirip bu kasaya yönelmeni öneririm. Ömürlük bir kasadır. Ayrıca kasa rengi olarak siyah, beyaz, ve askeri kamoflaj renkleri de mevcut... Thermaltake'in ürün pazarlama bölümünde çalışsam bu kadar anlatırdım sana bu kasayı :) Yazmayı unutmuşum daha demin; Fan kısımlarında klimalardaki gibi çıkartıp temizlenebilir filtreler var. ''Bu filtreler sayesinde kasanın içine çok az toz kaçıyor...''
Önerdiğiniz kasa tam anlamıyla harika fakat PSU'suz yok.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı