300 TL civarı RGB'li kasa önerisi

Umarım o sistemi satın almamışsınızdır. Çok kalitesiz parçalar var, almadıysanız bütçeniz ne? Kasa olarak Aerocool Saturn modeline bakabilirsiniz.
Aldım parçalar elimde. Hangi parçalar kalitesiz? Birde bu kasa öneriliyor. Sizce nasıl?

Güzel Kasa alabilirsiniz. SSD Sıradan markasız diye tahmin ediyorum ve hangi Chipset belleğini kullandığını net bilmiyorum ama kronik sorunlu bir model olacağını tahmin ediyorum. Frisby kalitesiz bir marka PSU en önemli bileşenlerden biri bilgisayarınızı emanet etmemeniz iyi olurdu. Ama satın alınmış gene de hayırlı olsun ama besler. Onun dışında o Kasa güzel, alınır.

Güzel Kasa alabilirsiniz. SSD Sıradan markasız diye tahmin ediyorum ve hangi Chipset belleğini kullandığını net bilmiyorum ama kronik sorunlu bir model olacağını tahmin ediyorum. Frisby kalitesiz bir marka PSU en önemli bileşenlerden biri bilgisayarınızı emanet etmemeniz iyi olurdu. Ama satın alınmış gene de hayırlı olsun ama besler. Onun dışında o Kasa güzel, alınır.
Hocam o anakart uygun fiyatliydi ve vatan bilgisayar da hazır sistemlerde kullanmışlardı . Ona güvenerek aldım. Sizce parçalarım uyumlu mu ? Teşekkürler bu arada

Geri
Yukarı