300 TL Controller önerisi

Bütçe
300 TL

Lydian

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Editör, Asistan
Öncelikle merhabalar, PlayStation'ı satana kadar hayvanlar gibi Dark Souls oynuyordum. sattıktan sonra da Steam'de indirimlerde denk gelince PC'ye de aldım direkt olarak. Takdir edersiniz ki bu tarz oyunlar klavye ve mouse ile pek zevki çıkan oyunlar değiller, hele ki ilk oynadığınızda konsolda oynadıysanız. Her neyse ben de PC'de Logitech F710 ile oynamaya başladım ve cihaza pil yetiştiremediğimi fark ettim. Doğal olarak kablolu bir alternatife gitmenin en mantıklı seçim olduğunu düşündüm (hem pil derdi olmayacak hem de gecikme gibi bir dert olmayacağı için). İlk başta dedim ki DS4 mü alsam hem kabloyla bağlayabilirim vs gibi, onların da orjinalleri diğer markaların DS4lerine nazaran daha pahalı. Piyasa da birçok farklı markanın Hadron olsun dobe olsun hatta Rampage'in bile DualShock 4'ü var he bir de Sony adı altında bu markalarla aynı fiyata satılanlar var hangisi iyidir veya hangisi kötüdür. Hiçbir kaynak bulamadım sevenler de var 2 haftada analoğu bozuldu diyen de, ben de acaba Hadron marka DS4 mü alsam veya Logitech F310 mu alsam diye bir ikilemdeyim veya önerebileceğiniz nispeten uygun fiyatlı ve kablolu bir Controller varsa önerilerinize açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Monster Pusat kablosuz gamepad önerebilirim. Kendim kullanıyorum ve gayet memnunum.

Xbox tarzı analog düzeni hiç benlik değil yahu daha önce denemiştim bir arkadaşımda vardı Xbox pes oynamıştık ve cidden benlik değil o çapraz düzen.

Pusat Pro istemediğinizi belirttiğiniz için F310 öneriyorum.

Ek olarak bütçe biraz artarsa, kendimin de kullandığı F710'u önerebilirim. F310'un kablosuz hali, fark yok.

Pusat Pro istemediğinizi belirttiğiniz için F310 öneriyorum.

Ek olarak bütçe biraz artarsa, kendimin de kullandığı F710'u önerebilirim. F310'un kablosuz hali, fark yok.

Şu anda F710 halihazırda bende var kendisine pil yetiştiremediğim için kablolu bir şeyler arıyordum sanırım F310 alacağım gibi.

DS4 olarak sadece Sony alın, pişman olursunuz yoksa. Kablosuz olarak kullanınca gecikme olduğu söyleniyor. @317678 yardımcı olabilir. Benim önerim, F310 olurdu.

Mesela F710 ile Dark Souls'da kamerayı çevirdiğimde gecikme az olmasına rağmen yine hissediyordum, pil yeni takıldığında göze çok batmıyordu ama kendini belli ediyordu yine. Hele bir de pil azalınca gecikme süresi de artıyordu.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı