300 TL E6700 Sisteme Ekran Kartı Önerisi

Bayram Korkmaz

Hectopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Asus P5G41T-M LX
İntel Pentium Dual Core E6700 3.20 GHZ
Radeon X1550 128 Bit 512 MB
Kingston KVR1333D3N9/4g
Frisby FS-PS25F8 250W

Bu donanımlara sahip bir bilgisayarım var. 300 tl civarında bir bütçem var. Sadece League of Legends oynuyorum ve Minecraft oynamayı düşünüyorum. Ekran kartımı değiştirmek istiyorum fakat nasıl bir ekran kartı alacağıma karar veremedim. Çok iyi bir ekran kartı alıp sadece bu 2 oyun için gerekli olandan daha fazla masrafa girmek istemiyorum. MSI R7 250 2GB alsam güç kaynağım yeterli olur mu? Veya bu ekran kartı yerine başka bir ekran kartı mı almalıyım? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Sapphire hd5570 1gb 128bit ekran kartına sahibim. League of Legends oyununu en yüksek ayarlarda oynatabiliyor. Senin işini fazlasıyla görecektir.
Fiyat: 100tl

bd54449-4.jpg

Sapphire hd5570 1gb 128bit ekran kartına sahibim. League of Legends oyununu en yüksek ayarlarda oynatabiliyor. Senin işini fazlasıyla görecektir.
Fiyat: 100tl

Eki Görüntüle 171181
Sabit 60 fps de oynarım değil mi? Düşmeler olmasını istemiyorum. Ayrıca verdiğiniz ekran kartını satıcı firmaların stoklarında bulamadım.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim ama garantili sıfır bir ürün almak istiyorum. Son kez bir sorum olcak; MSI R7 240 veya POWERCOLOR HD6570 almak istiyorum. Hangisini önerirsiniz. Benim güç kaynağım yeterli olur mu? Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Teşekkür ederim ama garantili sıfır bir ürün almak istiyorum. Son kez bir sorum olcak; MSI R7 240 veya POWERCOLOR HD6570 almak istiyorum. Hangisini önerirsiniz. Benim güç kaynağım yeterli olur mu? Yardımlarınız için teşekkür ederim.
Ekran kartını taktığında darboğaz yada sıkıntı çıktı mı ?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı