300 TL fare önerisi

Shynie

Hectopat
Makaleler
2
Selam, yakın zamanda arkadaşlarımla Minecraft oynamaya karar verdik ve sadece bende Premium olmasından kaynaklı "SonOyuncu" isimli bir replika indirdik, sonra CPS şeklinde bir yazı gördüm ve "FPS" frame per second (saniye başına kare -hızı-) demek oluyorsa CPS'inde Click per Second'dan yola çıkarak mouse ile alakalı bir şey olduğunu düşündüm. Ufak bir araştırma sonrası gerçekten öyle olduğunu anladım. Minecraft PvP açısından gerçekten hızlı bir tıklamaya ihtiyacı olan bir oyun lakin bendeki fare çok elimi kasarsam Max 8 CPS alıyor. Arkadaşım "butterfly Click" denememi istedi (2 parmakla tek tuşa basmak) ve onla da Max 9'a çıktı. Biliyorum aynı başlıktan bir sürü konu var ama onlar eski ve çoğuna zam gelmiş olduğu için tekrar açıyorum. Şu anda elimdeki mouse bu:
A101'den almıştım ve bu CPS olayına kadar memnundum. Biraz büyük bir mouse galiba. Bu kadar boş yaptıktan sonra asıl konuya geleyim. Bana 300TL bandında bir mouse lazım. Yardımlar için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rampage ürünlerden uzak durun hocam.
Haklısınız hocam, lakin kısa vadede kullanılacaksa alınabilir olduğunu düşünüyorum çünkü bu fiyat bandında kalite aramanın doğru olacağını düşünmüyorum. Sonuçta bütçe arttıkça kalite artıyor ve bu bütçe giriş seviye cihazlar için ancak yeterli oluyor.

Haklısınız hocam, lakin kısa vadede kullanılacaksa alınabilir olduğunu düşünüyorum çünkü bu fiyat bandında kalite aramanın doğru olacağını düşünmüyorum. Sonuçta bütçe arttıkça kalite artıyor ve bu bütçe giriş seviye cihazlar için ancak yeterli oluyor.
Attığınız ürün bütçenin altında bu bütçede bloody, logitech gibi kaliteli markalar alabiliyorken rampage e para verilmez.

Görünüşünü pek beğenmedim :(

500 e kadar çıkabilirim ani bir gelişme sayesinde 🤣

Yeni konular

Geri
Yukarı