300 TL Gamepad Önerisi

Merhaba. Yeni bir gamepad arıyorum. Bütçe biraz esneyebilir.
Ben bunu kullanıyorum. NBA 2K21 oynuyorum. NFS: Heat'de denedim tam verim alamadım ama o tarz oyunları gamepad'den oynamaya alışkın olmadığım için muhtemelen. Fena değil, beni idare ediyor genel olarak memnunum. Genelde kablolu kullanıyorum ama uygun yazılımı yüklersen kablosuz da kullanabilirsin.

Bu ürünü 4-5 ay önce aldım Teknosa'dan. FIFA oynamak için kullanıyorum genellikle, eğer ki şarj süresini sorun etmiyorsanız kesinlikle tavsiye ederim. Ben kabloyla oynuyorum çünkü şarj süresi 2-3 saat civarında. F710 kullanmış biri olarak da kesinlikle tavsiye etmem, hem ağırlığı, hem tuşların sertliği hem de bağlantı kalitesi olarak vasat ve çok kaba bir kol.

Son düzenleme:
Bu ürünü 4-5 ay önce aldım Teknosa'dan. FIFA oynamak için kullanıyorum genellikle, eğer ki şarj süresini sorun etmiyorsanız kesinlikle tavsiye ederim. Ben kabloyla oynuyorum çünkü şarj süresi 2-3 saat civarında. F710 kullanmış biri olarak da kesinlikle tavsiye etmem, hem ağırlığı, hem tuşların sertliği hem de bağlantı kalitesi olarak vasat ve çok kaba bir kol.
Çakma kol kullanıp F710'u önermemek... Komiksin gerçekten. :D

F710.

Çakma kol kullanıp F710'u önermemek... Komiksin gerçekten. :D

F710.
Her zaman fazla fiyat ödemeyle daha iyi ürünler alabileceğinizi düşünmeniz çok gülünç cidden. Açmış olduğum bu konuyu okuyarak görebilirsin. Ayrıca Sony marka olmaması o ürünün çakma olduğunu göstermez. Replika ürün değil sonuçta, farklı bir markanın çıkardığı ürün. Burada oturup sana anlatırım fakat anlamayacağına eminim. Kütük gibi kol kullanmaya devam edin 👍.

Ürün replika direkt. Frisby'nin nesi iyi ki? Bağlantı sorun yaşıyorsan gönder servise. 2.4 GHz artık çok çakışıyor BT ile, Wi-Fi ile. Hassasiyet testi yap da gönder bakalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı