300 TL Gaming Kulaklık Önerisi

cesurdoganx

Hectopat
Daha fazla  
Profil Kapağı
1521662935
Merhaba arkadaşlar, genelde PUBG, CS:GO gibi oyunlar oynuyorum bütçem 300 TL tavsiyelerinizi bekliyorum. Anakart: B450M SH2.

Arkadaşlar oyuncular için okuduğum yazılarda 7.1 olan kulaklıklar öneriyorlar. Stereo ile 7.1 arasındaki fark nedir?
Bende B1 modeli var ve ses kalitesi çok iyi ama mikrofonu asıl olayı mikrofonu efsane.
Dış ses alıyor mu? klavye vs. Birde ses kasma nasıl?

Arkadaşlar oyuncular için okuduğum yazılarda 7.1 olan kulaklıklar öneriyorlar. Stereo ile 7.1 arasındaki fark nedir?
7.1 sanirim arkandaki sesleri biraz daha bogarak arkada sag dakileri sol kulagi biraz daha kisarak vs. Etrafindaki sesin nerden geldigini duyabiliosun diye biliyorum
7.1 sanirim arkandaki sesleri biraz daha bogarak arkada sag dakileri sol kulagi biraz daha kisarak vs. Etrafindaki sesin nerden geldigini duyabiliosun diye biliyorum
Stereo lari dolby atmosla razer proframlariyla 7.1 e cevire de bilirsin eger tanimim dogru ise

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı