300 TL hoparlör önerisi

Emre İpek

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  

Not: Dark ile Trust ziva sanıyorum aynı o yüzden Dark önermeyin. Trust zivayı tercih ederim.

Fiyatından ötürü Trust Evon aklımda ama İtopya iade edilmiş kusurlu ürün falan yollar mı bilemedim.
Bu hoparlörlerden hangisini tercih ederdiniz? Varsa kullanan yorum yazabilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim ben logitech z213 kullanıyorum. Ben 170-180 tl civarlarındayken satın almıştım. Ses kalitesi yeterli seviyede fiyatına göre. Yani doğal olarak aşırı yüksek kaliteli sesler beklememelisin bu fiyatlarda. Ben trust vs gibi markaları çok tercih etmezdim açıkçası. Ömrü daha kısa olacaktır muhtemelen. Bendeki hoparlörün malzeme kalitesi de iyi denebilecek seviyede. 3 yıldır kullanmaktayım daha tek bir sorunla karşılaşmadım. Ama fiyatlara bakınca hepsiburada vs 350 tl civarlarında.

Kardeşim ben Logitech Z213 kullanıyorum. Ben 170-180 TL civarlarındayken satın almıştım. Ses kalitesi yeterli seviyede fiyatına göre. Yani doğal olarak aşırı yüksek kaliteli sesler beklememelisin bu fiyatlarda. Ben Trust vs gibi markaları çok tercih etmezdim açıkçası. Ömrü daha kısa olacaktır muhtemelen. Bendeki hoparlörün malzeme kalitesi de iyi denebilecek seviyede. 3 yıldır kullanmaktayım daha tek bir sorunla karşılaşmadım. Ama fiyatlara bakınca Hepsiburada vs 350 TL civarlarında.

Hocam uyduları 2X 1.5W diyor. Bu oldukça düşük bir ses sanki. Trust evon deneyip görmek istiyorum. Sorun cıkarsa iade edip Z213 falan alabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı