300 TL İşlemci Soğutucusu Öneri

Verdiğiniz bilgi ve öneri üzerine açıklama bulundum yanlışım varsa affola tekrar yazıyorum cube kasa kullanmıyorum diye bilgi verdim ağır soğutucu istemediğimi bilgisini verdim sadece tekrar affola ola yanlışım varsa ayrıca Tundra TD02-LITE anakartı soğutma bloklarına çarpıyor kağıt üzerinde tabikide uyuyor üst kısmı 14cm ve 12cm x 14cm ve 12cm destekliyor ama LITE olmasına rağmen yine uyum sağlamasına engel oluyor kalınlığı zaten üzdü beni size bu konuyu bu şekilde ihza ettim denedim çok ince olmasına rağmen kasaya uyum sağlamadı kusura bakmayın yanlışım olduysa.
Yardımınızdan dolayı size minnet duyarım hakkınız helal edin lütfen beni yanlış anlamayın.

Yo yo siz kusura bakmayın :) Sadece net bir bilgi istiyorum o kadar, anakartın soğutucuları ile çakışması da olağandır, doğrudur. Bu gibi durumlarda fanlar kasanın üst paneline üstten, içerideki havayı dışarı verecek şekilde monte edilir, sorun çözülmüş olunur bu yolla.

Yinede isteğiniz halinde farklı soğutucular önerebilirim, çoğu sıvı soğutmada bu durumu yaşarsınız zaten, kalın bir radyatör değil LITE'nin radyatörü.

D-15 kullanıpta anakartı veya işlemcisi zarar gören var mı acaba bende almayı düşünüyorum ama kararsızımda ya.

Harici soğutucu demek istedin sanırsam, stok soğutucular genelde yalnızca ihtiyacı karşılayacak seviyededirler.
Harici soğutucular ise ihtiyacın ötesinde performans sunar. Aradaki fark üründen ürüne değişiklik gösterir.

3. defa tekrarlıyorum, bükülme sorunu diye bir şey yok arkadaşlar. İsterseniz piyasadaki en pahalı soğutucuyu satın alın, askı aparatı kullandığınız taktirde hiçbir problem yaşamayacaksınız.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı