300 TL kablosuz mouse önerisi

Makaleler
4
Yer
Florida
Arkadaşlar elimde 1 tane sıfır 1 tane de 8 ay kullanılmış G203 var. İkisini 300-350 TL fiyata satmayı planlıyorum. O paraya mouse ve kulaklık amayı planlıyorum. Kulaklık alırsam 250-300 TL'ye de Valorant hesabımı satıp Katar Pro Wireless ve Drop Plus almayı planlıyorum. Sizce 350 TL'ye kablosuz mouse mu yoksa Valorant hesabımı satıp kulaklıkla beraber Mouse mu? Sizden istediğim o fiyatlara 1 kablosuz mouse bir de kulaklık önermeniz. Katar Pro Wireless'e geçince bir düşüş mü yaşarım yoksa bir artış mı yaşarım?

Katar Pro Wireless kablosuz olarak alınabilecek tek model, bu bütçe içinde. Sadece biraz küçük, G203 ile arasında aman aman bir fark olmaz. Fakat yine de farkı hissedersiniz.

Katar Pro Wireless'i asla önermiyorum, çekim gücü berbat. Sensörünü de beğenmemiştim. Kasa 1.5 metre ötede ama oyunların içinde çok fazla takılma yaşıyordum. Eğer klavyenizin üzerinde USB girişi varsa belki düşünülebilir ama mouse ile kasa arasında mesafe fazlaysa alınmaz. Onun yerine bütçenizi az daha arttırıp indirimde Rival 3 Wireless ya da G305 Lightspeed almaya çalışın.

Katar Pro Wireless'i asla önermiyorum, çekim gücü berbat. Sensörünü de beğenmemiştim. Kasa 1.5 metre ötede ama oyunların içinde çok fazla takılma yaşıyordum. Eğer klavyenizin üzerinde USB girişi varsa belki düşünülebilir ama mouse ile kasa arasında mesafe fazlaysa alınmaz. Onun yerine bütçenizi az daha arttırıp indirimde Rival 3 Wireless ya da G305 Lightspeed almaya çalışın.
Hocam laptopta kullanıyorum. Bir sorun olur mı?
Hocam konu başlığı yanlış. 200 TL aslında.

@Liberte Sergen

Son düzenleme:
Hocam laptopta kullanıyorum. Bir sorun olur mu?
Hocam doğal olarak mesafe az olacak, kopma kesilme gibi durumlar yaşanmaz. Ama sensörü hiç hoşuma gitmemişti. PMW3325'ti yanlış hatırlamıyorsam, giriş seviyesi bir sensör. Alın, sorun yaşarsanız zaten iade hakkınız var. 200 TL'ye kablosuz olarak tercih edebileceğiniz tek ürün bu.

Çok şükür kullanan biri çıktı. Konu sahibinin bir önceki konusunda da belirtmiştim sensör sorunlarını, ama sorun yok diyenler de vardı. O yüzdem ikilemde kalmış olabilirdi, iyi oldu yazdığınız.

Hocam doğal olarak mesafe az olacak, kopma kesilme gibi durumlar yaşanmaz. Ama sensörü hiç hoşuma gitmemişti. PMW3325'ti yanlış hatırlamıyorsam, giriş seviyesi bir sensör. Alın, sorun yaşarsanız zaten iade hakkınız var. 200 TL'ye kablosuz olarak tercih edebileceğiniz tek ürün bu.
Çok şükür kullanan biri çıktı. Konu sahibinin bir önceki konusunda da belirtmiştim sensör sorunlarını, ama sorun yok diyenler de vardı. O yüzdem ikilemde kalmış olabilirdi, iyi oldu yazdığınız.
Vazgeçtim arkadaşlar teşekkür ederiö.

Geri
Yukarı