300 TL kablosuz mouse önerisi

Bütçe
300-400
Razer Basilisk X HyperSpeed bu mouse nasıldır peki?
Ve sizce şu anda kullandığım mousetan devam mı etmeli, yoksa kablosuza geçmeli miyim, arada performans kaybı olur mu?

Veya bu mouse nasıldır Logitech'e göre?

Hocam her zaman bir performans kaybı olur zaten. Kablolu ile kablosuzun arasında her zaman bir gecikme farkı olur. Gerçekten iyi bir şey almak istiyorsanız bütçeyi maalesef 800-900 TL'ye çıkarmanız lazım minimum. Onun dışında steelseries olan modeli bilmiyorum. Ancak fiyatına göre iyi olan delux m800 kablosuz modeli var gerçekten güzel bir mouse fiyatına göre.

Kablolu ile kablosuzun arasında her zaman bir gecikme farkı olur.

Kim söylüyor bunu kanıtın var mı?
Bazı kablosuz fareler kablolu modellerden daha düşük gecikmeye sahip.
Ayrıca iyi bir fareden kastınız nedir? Açıklar mısınız, kafadan atma bilgilerle konuşuyorsunuz.
M800 yeni gelen zamdan sonra alınmaz ayrıca.

Başka modeller var mıdır, logitechin mouse konusunda sıkıntılı olduğunu duymuştum.
Fareyi neredeyse logitech icad etti. Nerden ne duyduysan kulaktan dolma vızırtılar olsa gerek. Sorunlu ürün illaki üretmiş olabilirler. Sonuçta bu sektöre uzun yıllardır bunlar öncülük etti.

Vikiden alıntı;

"Logitech, İsviçre'de 1981 yılında, iki Stanford Masters mezunu tarafından kuruldu. Şirketin üretimini yaptığı ilk bilgisayar parçası Bilgisayar faresidir. Bu fareler üretildikleri zaman bilgisayar pek az kesimde bulunuyordu ve bu nedenle şirkete beklenilenden az ilgi gösterildi. Ancak şirket, 1990'lı yıllarda Bilgisayar pazarının yükselişi ile büyük bir çıkış yakaladı ve Dünyanın en iyi parça üreticilerinden biri oldu. Logitech, günümüzün en önemli bilgisayar parçası üreticilerinden biridir."

Kim söylüyor bunu kanıtın var mı?
Bazı kablosuz fareler kablolu modellerden daha düşük gecikmeye sahip.
Ayrıca iyi bir fareden kastınız nedir? Açıklar mısınız, kafadan atma bilgilerle konuşuyorsunuz.
M800 yeni gelen zamdan sonra alınmaz ayrıca.

Hocam eğer sizde bir sıkıntı yoksa benim bu fiyat bandında konuştuğumu anlamışsınızdır. Yoksa tabii ki de dediğiniz gibi gecikmesi normal farelerden düşük çok kablosuz fare var. İyi fareden kastım ise artık bu fiyat bandin da pek iyi bir şey bulunmuyor sizde biliyorsunuz. İyi bir para versin ki iyi bir kslite görsün. M800 ise ben fiyatına bakmadan önermiştim. Gerçekten fiyatını görünce şaşırdım. 400-500 TL bandında olduğunu sanıyordum.

razer basilisk x hyperspeed bu mouse nasıldır peki?
Ve sizce şuanda kullandığım mousetan devam mı etmeli, yoksa kablosuza geçmeli miyim, arada performans kaybı olur mu?

Veya bu mouse nasıldır logiteche göre?
Kablosuzda performans kaybı olmuyor, batarya bitmesi, şarj etmeyi külfet olarak gördüğümden bıraktım kablosuz kullanmayı ben kişisel olarak.

Geri
Yukarı