300 TL kulaklık önerisi

Merhaba arkadaşlar. Kulaklık almam lazım en fazla 300 TL bandında önerebileceğiniz kulaklık var mı acaba? Çok anlamıyorum ancak forumda, internette şu kulakları gördüm.

Cooler Master CH321 USB Ses Kartlı Mikrofonlu RGB Oyuncu Kulaklığı | ITOPYA

Hangisini önerirsiniz veya başka önerdiğiniz var mı? Teşekkür ederim şimdiden.

Dostum alabilirsin ben kullanıyorum memnunum 100TL daha ucuz

Kesinlikle alınır fakat 192 TL'ye düşmesini hiç beklemezdim, link atar mısınız? Güvenilir bir satıcı olduğuna emin misiniz?

Ben de 300TL verdim bugün başka forum da rehber hazırlarken atacakken gördüm üzüldüm.

Merhaba arkadaşlar. Kulaklık almam lazım en fazla 300 TL bandında önerebileceğiniz kulaklık var mı acaba? Çok anlamıyorum ancak forumda, internette şu kulakları gördüm.

Cooler Master CH321 USB Ses Kartlı Mikrofonlu RGB Oyuncu Kulaklığı | ITOPYA

Hangisini önerirsiniz veya başka önerdiğiniz var mı? Teşekkür ederim şimdiden.
Tronsmart Sono veya Cooler Master CH321 alın. Bu bütçede Gamepower , James Donkey gibi markaların kulaklıkları yerine bunlardan birini almanızı tavsiye ederim.CH321'i arkadaşım kullanıyor gayet memnun. Sadece ilk geldiği gün biraz kulağını acıtmıştı , alışınca geçti.

Tronsmart Sono veya Cooler Master CH321 alın. Bu bütçede Gamepower, James Donkey gibi markaların kulaklıkları yerine bunlardan birini almanızı tavsiye ederim. CH321'i arkadaşım kullanıyor gayet memnun. Sadece ilk geldiği gün biraz kulağını acıtmıştı, alışınca geçti.

Ch 321 herkese uygun değil kafa ölçüsü fiyatı 350TL etmez 200TL sgH30 1 numara şu an.

192TL kesinlikle çok uygun, bu fiyata rakipsiz olduğunu söyleyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı