300 TL mekanik klavye önerisi

Şimdi G710+ mı öneriyorsun? Bu arada her türlü oyunu oynarım. Yeni bilgisayar alınca daha çok FPS oynayacağım ama LoL'ü de bırakmam. 350 TL'ye kadar sınırım var. En iyi klavye G710+mı? Çünkü az para değil, almışken en iyisini almak istiyorum. :)

Steelseries 6Gv2 nasıl bir klavye?

Biraz şaşıracaksınız fakat aklımın ucundan bile geçmeyen bir klavye aldım. Trust GXT880! Arkadaşlarımın gazına gelip aldım. Umarım beğenirim. :)

Steelseries 6Gv2 nasıl bir klavye?

Biraz şaşıracaksınız fakat aklımın ucundan bile geçmeyen bir klavye aldım. Trust GXT880! Arkadaşlarımın gazına gelip aldım. Umarım beğenirim. :)
Sebep ? Neler varken ne seçmişsiniz be hocam. Neyse hayırlı olsun demekten başka çaremiz yok. :)

hayırlı olsun nasıl olduğu hakkında bilgi verirsen sevinirim ...

@Barış Tolon usta bende 200 tl sınırım var belki msi interceptor ds4200 için arttırabilirim 15 20 tl
onun dışında bir önerin var mı acaba ? mmorpg - moba - fps falan oynuyorum. makroya gerek duymuyorum. ışık pek önemli değil olsa da fena olmaz :D malzemesi sağlam bir şey gerek

Mekanik istersen Zalman ZM-K500 modeline bakabilirsin. Onun dışında 100 TL altına inmedikçe her standart klavye aynı zaten.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı