300 TL Mekanik Klavye Önerisi

Siz cok geride kalmissiniz be. 2016'da alabilirdiniz bu fiyata Brown switch bir klavye. AliExpress'ten arastirabilirsiniz butce klavyeler icin.

Şuan almam gerekiyor rampage kb-r81 i araştırıyorum 1 gündür şikayet görmedim alıcam şimdi
Site bozuk, attigim linki gormuyor. Redragon Kumara alin. Rampage urunlerini lutfen almayin artik, forumda kac kisiye soyluyorum birisi bile dinlemiyor.

Site bozuk, attigim linki gormuyor. Redragon Kumara alin. Rampage urunlerini lutfen almayin artik, forumda kac kisiye soyluyorum birisi bile dinlemiyor.
Bu redragon outemu switch kullanmıyor mu? Ben rampage, gamepower gibi markaların kullandığı outemu switchlerle bir fark göremedim. Redragon'un esprisi nedir onu da anlamadım.

Bu redragon outemu switch kullanmıyor mu? Ben rampage, gamepower gibi markaların kullandığı outemu switchlerle bir fark göremedim. Redragon'un esprisi nedir onu da anlamadım.
Outemu switch kullaniyor fakat PCB'si kaliteli. Rampage ve Gamepower'da PCB alakali sorunlar cikiyor. Ayrica kullandiklari malzeme de kaliteli.

Outemu switch kullaniyor fakat PCB'si kaliteli. Rampage ve Gamepower'da PCB alakali sorunlar cikiyor. Ayrica kullandiklari malzeme de kaliteli.
Dediğine zaten katılıyorum, ama PCB'nin kaliteli olması da yetmiyor benim adıma. Outemu switch kullanan klavye istemiyorum kesinlikle. Çünkü daha 1 yıl geçmeden çok az bastığın tuşlar bile 80 gr tetikleme ağırlığına sahip oluyor parmakları yoruyor. Böyle parmak yormayan, outemu olmayan switchlerden bi önerin olabilir mi acaba? A4 tech'de senin dediğin kalitesiz markalardan mı sayılıyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı