300 TL Mekanik klavye ve kulaklık önerisi

Sorun yaşarsam iade ederim 15 gün içerisinde belli olmaz mı sorunlu olup olmadığı? Ben sadece kulaklığı görüp kullandım ve hoşuma gitti o yüzden aldım. Her üründe sorun olabilir, arkadaşımda ilk aldığında mikrofonundan cızırtı geliyordu, değişim istedi ve yenisini gönderdiler, bu her üründe olabilecek bir şey.

Ya kaç kişi yazmış burada hala alayım diyorsun, genel olarak bu markaların ürünleri dandik. Bu kadar yazılan şeye rağmen alacaksan buyur al, iadesiyle falan sen uğraşırsın.

Ya kaç kişi yazmış burada hala alayım diyorsun, genel olarak bu markaların ürünleri dandik. Bu kadar yazılan şeye rağmen alacaksan buyur al, iadesiyle falan sen uğraşırsın.

1-2 hafta sonra gelir burada konu açar nasıl iade edeceğim iade almıyorlar diye 😃 hiç şaşmaz. adını duymadı diye gamenote'a dandik diyor 😃

Bazı firmalar iade etmiyor o yüzden dedim hijyen açısından.

Sizde amma James Donkey düşmanı çıktınız he.

Düzgün ürünlerini öneririz düşmanlıkla alakası yok.

JD900PRO fazlasıyla iyi bir mouse pad fiyatına göre. Öneriyorum ama kalitesiz ürünü neden önereyim tabii ki kötüleyeceğim.

Gamepower kalitelidir(kalitesiz diyen kullanmamıştır) fakat o fiyat bandında daha iyi klavyeler var.
Kulaklık olarak bunu alın indirime girmiş çok güzel kulaklık.
Kullandım ve emin olun berbat ötesi. Zamanında Gamepower Warlock ile Rampage Mithril Pro arasında kalmıştım ve Rampage almıştım, Gamepower Warlock bir arkadaşımda vardı ve çok kötüydü, aldığım zaman Rampage 179, Gamepower ise 169 TL idi. İyi ki almışım da diyorum.

Geri
Yukarı