300 TL Mekanik klavye ve kulaklık önerisi

Açıkçası James Donkey'i sipariş ettim bile. Ondan iyisi yok sanırım. Ve 300 TL vermek de istemiyorum kulaklığa. Klavyeye de 200 250 TL verebilirim.

Çöp kulaklığa paranızı vermişsiniz hayırlı olsun.

Herhalde kulaklığı hiç test etmediniz bilip bilmeden konuşmak mükemmel olması gerek :)

İnternette olan sponsorlu videolara bakıp konuşmak çok kolay olması gerek böyle bir yorumda bulunmuşsunuz.

Kaliteli durmuyorlar. Hele kulaklık.

JD ve Gamepower'a bin basacak ürünlere kalitesiz dedin ya helal olsun sana.

Gamepower ve JD kaliteli mi duruyor yani? :ROFL: İçinden yedek kumaş ped bile çıkıyor.
Alın şu videoyu izleyin;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
200 TL'ye content switchli klavye alıyorsunuz. Gidin o çöpleri alın isterseniz.
169 liraya yedek kumaş ped mi bekliyorsun?

Çöp kulaklığa paranızı vermişsiniz hayırlı olsun.

İnternette olan sponsorlu videolara bakıp konuşmak çok kolay olması gerek böyle bir yorumda bulunmuşsunuz.

JD ve Gamepower'a bin basacak ürünlere kalitesiz dedin ya helal olsun sana.
Kulaklık şu anda kafamda :D? 3 senedir günde 6 saat aktif bir şekilde kullanıyorum ve hiç çıkarmıyorum çok az aşındı şu ana kadar, siz öyle görünüyorsunuz benim tarafımdan bakılınca. Boş drama çıkarmaya gerek yok, herkesin görüşleri kendine kalsın.

169 liraya yedek kumaş ped mi bekliyorsun?

Hakaretten raporladım biraz yaptıklarını düşün öyle gel.

Yarı fiyatına alınıyor ve özellik bakımından fiyatına göre fazlasıyla iyi bir ürün sen ne bekliyorsun JD kalitesi mi? Merak etme JD kalitesi arıyorsan çok daha kalitelidir.

Tabii ki kendi bildiğimi yapacağım. Sadece öneri istedim :)

Önerileri takmadan kafanıza göre alacaksanız sormanın mantığı yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendi bildiğini okumaya devam et. Sorun yaşarsan boşuna konu açma burada.

Sizin dediğiniz kulaklık Çin'de logo basılıp satılıyor. Sharkoon markasını hiç mi duymadınız? Sharkoon Alman asıllı bir marka. Neyse, cahillere laf anlatılmaz.
Öneriyi taktım ve kalitesiz olduğunu düşündüm.

Geri
Yukarı