300 TL RGB İşlemci Soğutucu Önerisi

MSI GG Core Frozr s nasıl peki bu fiyat aralığına.

Onun hakkında pek bir bilgim yok. Ama AMD kullanıyorsanız CPB'yi kapatıp rahat rahat kullanabilirsiniz stok soğutucuyla. Eğer OC yapacaksanız 600 TL gibi bir parayı gözden çıkartmak normal. Ama günlük kullanım için 380 TL vermeye gerek duymuyorum şahsen. Ki OC yapınca da o 380 TL'lik soğutucular yetersiz geldiğinden değiştirmek zorunda kalıyorsunuz.

Onun hakkında pek bir bilgim yok. Ama AMD kullanıyorsanız CPB'yi kapatıp rahat rahat kullanabilirsiniz stok soğutucuyla. Eğer OC yapacaksanız 600 TL gibi bir parayı gözden çıkartmak normal. Ama günlük kullanım için 380 TL vermeye gerek duymuyorum şahsen. Ki OC yapınca da o 380 TL'lik soğutucular yetersiz geldiğinden değiştirmek zorunda kalıyorsunuz.

CPB kapalı bende ona rağmen oyunlarda 60 dereceye çıkıyorum boşta ise 40-50 arası görüyorum yazın daha da artacak bu dereceler o yüzden almak istiyordum. En az 2-3 sene de OC yapmayı düşünmüyorum.

CPB kapalı bende ona rağmen oyunlarda 60 dereceye çıkıyorum boşta ise 40-50 arası görüyorum yazın daha da artacak bu dereceler o yüzden almak istiyordum. En az 2-3 sene de OC yapmayı düşünmüyorum.

O zaman Hyper 212'yi deneyebilirsinizbazı yerlerde iyi yorumlar gördüm ama çok fazla da yorum yok yani iyice araştırın ama ucuz ve işe yarar gibi gözüküyor.
şu siteden yaklaşık 250 tane hava soğutmanın test sonuçlarına ulaşabilirsiniz

O zaman Hyper 212'yi deneyebilirsinizbazı yerlerde iyi yorumlar gördüm ama çok fazla da yorum yok yani iyice araştırın ama ucuz ve işe yarar gibi gözüküyor.
Şu siteden yaklaşık 250 tane hava soğutmanın test sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

Teşekkür ederim dostum oldukça yardımcı oldun.
Şu siteden yaklaşık 250 tane hava soğutmanın test sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

Hyper 212 için de AM4 ile uyumlu değil diyorlar.

Olmayabilir dediğim gibi pek bir bilgim yok ama o siteden beğendiğin bir CPU coolerın testlerine bakabilirsin bayağı ayrıntılı İngilizce bir kaynak. İngilizcen yoksa da her soğutucunun 6. sayfasında ses ve sıcaklık testleri için grafikler var ve 7. sayfada da kendi değerlendirmelerini sunuyor sayfanın en altında.

Bu arada galiba Hyper 212 Black Edition AM4 soket destekliyor.

Geri
Yukarı