300 TL'ye işlemci soğutucu mu, kasa fanı mı?

Bilgisayar açıldığında anakarttan baktığımda sıcaklık değerleri.
MSI Afterburner indirip oyun içi sıcaklıklarınızı paylaşın. Boşta kullanımdan ziyade yük altındaki sıcaklıklar daha önemli.

Artan bütçeye üç tane alttaki fandan alır öne takarsın öndekileri de üste takarsın.

Reeven aklıma yatıyor hans modelini alacaktım ama AM4 yükseltme kiti gerekir yazıyor Türkiye'de tek satıcı var zaten ona yazdığımda AM4 kiti yok dedi seçeneklerden çıkardım.

Yükte kaç derece? Önemli olan o.

MSI Afterburner indirip oyun içi sıcaklıklarınızı paylaşın. Boşta kullanımdan ziyade yük altındaki sıcaklıklar daha önemli.

Hocam öncelikle ilginize teşekkür ederim AIDA 64 ile 10 dklık test sonucu ilk defa stress test yaptım umarım doğru yapmışımdır.
Ekran görüntüsü 2021-03-10 165638.png

Önerdiğim daha yeni E12 modeli bunda AM4 kiti var. Yine de emin olmak için almadan önce siteye sorabilirsin. Bu arada üstte kasa fanını uygun fiyatı sebebiyle koydum bütçe dert değilse daha kaliteli kasa fanı alabilirsin.
hocam çok kaliteli duruyor gerçekten yanında gelen macunu çok övmüşler
Aynı kasa var bende, Cooler Master Hyper 212 Spectrum aldım İtopya indirmlerinden işlemci yükte 50'yi geçmiyor.
Bu fanı tavsiye ederim çünkü fanı sonradan takıyorsun aşağı yukarı hareket ediyor böylece RAM'lere değmiyor.

Fiyatı aşıyor hocam ama gerçekten çok hoş duruyor ilginiz ve cevabınız için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı