300 TL'ye kadar RGB ve mekanik klavye önerisi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tavsiye ederim. Çok büyük fark yoksa bilindik markalardan almanda yarar var.

Bende gamepower warlock var. Tabi ben bu tarz ürünlerde tamamen şans diyorum çünkü bu ürünü bir arkadaşımla beraber 1.5 yıl önce aldık (140TL). Benim klavyemde sorun yok ama arkadaşım klavyesi 11. ayda patladı :)

Bu tür markaların kalite standart politikaları daha esnektir. Standart bir kalite tutturamıyorlar Aynı şekilde MARKA dediğimiz CM Corsair SS Razer vs belli kalite politikalarınıda bünyesinde barındırıyor ve bunlardan şaşmadan ürün yapıyorlar. Bu yüzden alırken iyi düşünmeli derim..

150 TL ye alıyorsan bence sorun yok ama 250 verip bozulduğunda üzücü ve sinir bozucu olabilir.

Onu da biliyorum denizliye gittim geçen internet kafeci herşeyi gamepower dizmiş klavye mouse kulaklık şey diyor adam razer para vermeye gerek yok diyor yani test ettim orda rgb si çok iyi değil mekanik blue switch ama bence çok kaliteli bir urun değil
Warlock RGB değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tavsiye ederim. Çok büyük fark yoksa bilindik markalardan almanda yarar var.

Bende gamepower warlock var. Tabi ben bu tarz ürünlerde tamamen şans diyorum çünkü bu ürünü bir arkadaşımla beraber 1.5 yıl önce aldık (140TL). Benim klavyemde sorun yok ama arkadaşım klavyesi 11. ayda patladı :)

Bu tür markaların kalite standart politikaları daha esnektir. Standart bir kalite tutturamıyorlar Aynı şekilde MARKA dediğimiz CM Corsair SS Razer vs belli kalite politikalarınıda bünyesinde barındırıyor ve bunlardan şaşmadan ürün yapıyorlar. Bu yüzden alırken iyi düşünmeli derim..

150 TL ye alıyorsan bence sorun yok ama 250 verip bozulduğunda üzücü ve sinir bozucu olabilir.
380 tl olsa gözüm kapalı alırım fakat dediğim gibi bütçe kısıtlı

380 tl olsa gözüm kapalı alırım fakat dediğim gibi bütçe kısıtlı
Acele etmeyen bir kişi 300 TL veriyorsa CM 389 TL diğeri 400 TL yani ikisinide verebilir sebebi aşağıdadır.
Benim çıkardığım sonuç senin maks 200 bakıyorsun.

9TL ülkemizde nedir ya da 20 TL diyelim.
Bir nargile en kötü yerde 25 30 TL dir.
Bir sigara 10 TL den başlıyor.
Bir kafede bir kola bir tost yesen 10 15 TL dir.
En kısa mesafe otoban geçişi 2,75 yani 1 tam bilet 2,60
1 lt Kola 4.5 TL

Yani aslında abartılan kadar fiyat farkı yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı