300 TL'ye Mouse pad önerisi

Hamza Aqs

Hectopat
Daha fazla  
Hangisi daha iyidir?

Qck fiyatını hak ettiğini düşünmüyorum. İkisi arasından seçim yapılacaksa Klasse ancak aralarında çok fazla fark olmadığı ve 75 lira daha ucuz olduğu için Xrades 90x40 bir mousepad öneririm.

2. olan çok renkli çok desenli buyüzden kumaşından kısıyolar genelde mouse bazen algılamayabiliyor o yüzden 1. yi almanı tercih ederim veya yine buna benzer orijinal markalı mousepadler almanı öneririm. Hard şekilde FPS oynamıyorsan 2. yi alabilirsin veya juppiter in dediği gibi xrades i alabilirsin.

2. olan çok renkli çok desenli buyüzden kumaşından kısıyolar genelde mouse bazen algılamayabiliyor o yüzden 1. yi almanı tercih ederim veya yine buna benzer orijinal markalı mousepadler almanı öneririm. Hard şekilde FPS oynamıyorsan 2. yi alabilirsin veya juppiter in dediği gibi xrades i alabilirsin.

FPS oynuyorum farem SteelSeries Rival 3 xrades gibi markalarda bir sorun çıkarır mıki

Xrades - Porge - Klasse gibi markalarda 50 TL'lik mouse olmadığı sürece sensörün okumaması gibi bir sorunla karşılaşmazsınız. Çeşitli sensörlere sahip farelerle üç Pad'i de denedim.

Peki sence hangisini almalıyım N11 de 50 TL kupon var ve klasse markasının 90a 40 mousepadlarinin inceleme almadığını görüyorum N11'de

Peki sence hangisini almalıyım N11 de 50 TL kupon var ve klasse markasının 90a 40 mousepadlarinin inceleme almadığını görüyorum N11'de
Üçü arasında doku açısından çok minimal farklılıklar var. Hangisi ucuzsa, ki şu anda Xrades ucuz olduğu için onu önerdim, onu alın.

Üçü arasında doku açısından çok minimal farklılıklar var. Hangisi ucuzsa, ki şu anda Xrades ucuz olduğu için onu önerdim, onu alın.

Tamamdır

Peki xradesin kayganlığı nasıl QCK kadar var mıdır? Veya kontrol mousepadimi

Son düzenleme:
Xrades - Porge - Klasse gibi markalarda 50 TL'lik mouse olmadığı sürece sensörün okumaması gibi bir sorunla karşılaşmazsınız. Çeşitli sensörlere sahip farelerle üç pad'i de denedim.
Xrades'de böyle bir sorun mevcut. Çok üst düzey farelerde yaşanmıştı hatta. Xrades'in yüzeyi QCK'dan daha pürüzsüz. 120x60 modelini alın derim.

Xrades'de böyle bir sorun mevcut. Çok üst düzey farelerde yaşanmıştı hatta. Xrades'in yüzeyi QCK'dan daha pürüzsüz. 120x60 modelini alın derim.
PMW3389 ve yanılmıyorsam Truemove Pro ile denemiştim ama sorun yaşamamıştım. 3395 ve muadillerinde yaşandıysa ilginç gerçekten.

Geri
Yukarı