300 TL'ye oyuncu klavyesi önerisi

Bazı arkadaşlar G103 önermiş de asla 213 TL etmeyecek bir klavyedir.
Ben de kullanıyorum geçen yıl 80 TL’ye aldım. Yanlış anlaşılmasın memnunum ancak 100 liradan fazla verilmez diye düşünüyorum.

Razer Cynosa Chroma Rgb Kablolu Türkçe Oyuncu Klavyesi - n11.com Böyle bi seçenekte var genelde markaya forumlarda ön yargıyla yaklaşılsa da diğer seçeneklerden bir tık daha kaliteli bir deneyim sunar size Bilek desteği konusundada ayrıyetten bilek desteği satın alabilirsiniz klavyenin kendi desteklerinden bile daha iyi bir sonuç olur. Ama benim son görüşüm ise daha önce daha üst segment kullanmadıysanız burda önerilenlerden hepsi sizi üzmez. hangisini hoşunuza gidiyorsa onu alabilirsiniz

Arkadaşlar attığınız klavyelere baktım da, bunların hepsi mekanik klavyeler mi oluyor şimdi? Kesinlikle mekanik hisli klavye almak istemiyorum bunu belirteyim en başından. Bir de beğenmezsek geri gönderme gibi bir şansımız oluyor mu denedikten sonra? Corsair düşünüyorum ben de cevap verirseniz sevinirim.

ama içim rahat etsin diyorsanız g213ü bence eleyip
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoyu izledikten sonra karar verin

ama içim rahat etsin diyorsanız g213ü bence eleyip
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoyu izledikten sonra karar verin
K55 iyi gibi sizin düşünceniz nedir ?

K55 iyi gibi sizin düşünceniz nedir ?
Bence birini diğerinden artısı sadece kağıt üzerindedir ikiside aynı kalitededir. Diğer k55 incelemelerinede bakarak hoşunuza gideni alabilirsiniz. Yani diğerini almanın yazılımsal pek bi avantajı falan olmayacaktır. Ancak gözle görülür avantajlar var mesela k55in medya tuşları ve razerın ışığı. Güzel bi seçim olur sizin yerinizde olsam bende k55 alırdım

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı