300 TL'ye sevmediğin partiye oy verir misin?

• Konuyu başlatan Silinen üye 185173
  • Başlangıç Tarihi

300 TL'ye sevmediğiniz partiye oy atar mısınız?

• Atarım.

• Atmam.

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

Sword4s

Attopat
Belki de oyunuzu sattığınız için 300 TL kazanmış olabilirsiniz lakin olması gereken iktidar başa gelseydi belki de kaç katını kazanmış olurdunuz.

Ama işte ülkede rte ve Kemal kılıçdaroğlunu başkan yardım yapacağım diyen doğu perinçek dahi 120.000 oy alırken, halkın doğru tercih yapmayacağı çok çok ortada.

Delka

Hectopat
Makaleler
24
Yer
İzmir
Ama işte ülkede rte ve Kemal kılıçdaroğlunu başkan yardım yapacağım diyen doğu perinçek dahi 120.000 oy alırken, halkın doğru tercih yapmayacağı çok çok ortada.
Konuyu çook başka yerlere çektin amamademçektin, öcalan ile gülerken fotoğrafı olan adama mı oy atacaktık? HDP 1, bunlar 2.

Sword4s

Attopat
Konuyu çok başka yerlere çektin amamademçektin, öcalan ile gülerken fotoğrafı olan adama mı oy atacaktık? HDP 1, bunlar 2.

Sıkıntı oy işte hepsi aynı, oy verirken hangisi iyi yönetir diye değil, hangisi daha az kötü yönetir diye veriyoruz zaten, ha bu arada malum partide öcalan"la röpartaj yapıyordu sırf İstanbul"u kazanmak için.

Eric

Decipat
Makaleler
1
Yer
Konya
Sıkıntı oy işte hepsi aynı, oy verirken hangisi iyi yönetir diye değil, hangisi daha az kötü yönetir diye veriyoruz zaten, ha bu arada malum partide öcalan"la röpartaj yapıyordu sırf İstanbul"u kazanmak için.
TRT'ye kırmızı bültenle aranan teröristi çıkarıp Kürtlerden malum partiye oy istemişlerdi. Komedi resmen. Ayrıca ironiye bak. Kürtlere oy istemek için bir teröristi kullanıyorlar ki asıl ötekileştirme böyle yapılır işte.

Makaleler
10
Yer
Zhenhai, Zhejiang, China
Eğer 300 bin Euro verecekler ise kesinlikle veririm, onun haricinde vermem.

Sefer18

Hectopat
Makaleler
1
Selamlar, size gelip 300 TL verseler ve sevmediğin bir partinin adını söyleyip buna oy atacaksın deseler kabul eder misin? Kabul ettiğiniz takdirde atmama gibi şansınız yok.

Me: Atarım.

Not: Lütfen ankete katılın.

Oy vermek için bir küsür yılım var. Ve kendime sözüm oy vermeye başlayana kadar siyaset yapmayacağım. Sorunuzun cevabına gelirsek. Ben vermem.

Cruslan

Hectopat
Makaleler
13
Yer
F-22 Raptor
Atarım. Önce parayı alırım ardından sandıkta kendi istediğim partiye oyumu atarım. Gizli seçim, açık sayım şeklinde yapılan seçimlerde kimse kime oy verdiğimi nereden bilecek?

starkia

Picopat
Yer
Türkiye
Öncelikle şunu söylemeliyim. 30 bin TL, ev, araba verseler oyumu satmam yazan arkadaşlar gördüm. Evet arkadaşlar kesinlikle 30 bin TL versek, evinizi arabanızı versek oyunuzu satmazsınız buna gönülden inanıyorum. Siyasetle içten dıştan alakam olmadığı için, bu ülkenin zaten düzelmeyecek bir durumda olduğunu gördüğüm için 300 TL'ye de gerek olmadan veririm.

Yukarı