300 TL'ye VDSL2 Modem Önerisi

ücretsiz modem kampanyası vardı 65 tlye 24 mbit 3 mbp upload ben aldım.bir arayın müşteri hizmetlerini modemli tarifeye için bilgi alın 35 mbit lik paketler için ne kadar veriyorsunuz diye....

24 Ay taksitle 10 TL faturaya yansıyor ama aldığınız modemin anteni wb. şeyleri varmı? Fotoğraf atma sansınız varmi?

Yandex.Görsel
az önce bir arkadaş da atmıştı bundan verirler ücretsiz modeme geçersen..hem sıfır hem de kutulu açılmamış bir şekilde...
bence bir ara kafan rahat etsin.netde sıkıntı çıkabilir.modem hem sıkıntısız.sıkıntı çıkarırsa modemi değiştiriyorlar

modem tabii ki güzel teknosada alırsın 1 haftada iade edersin ama ben olsam müşteri hizmetlerini arardım bir fiyat alırdım 35 lik paketler için.ttnet sana bunun v3 modeli verecek senin attığın v1 modeli galiba anladığım kadarıyla.v3 ü bana verirken v1 alırmıyım almam gibi....sen müşteri hizmetlerini ara eğer modem ve paketinin toplamı pahalı olursa sana yine yardım ederim.şana birsoru soracağım
1-sözleşmenin bitimine kaç gün var

modem tabii ki güzel teknosada alırsın 1 haftada iade edersin ama ben olsam müşteri hizmetlerini arardım bir fiyat alırdım 35 lik paketler için.ttnet sana bunun v3 modeli verecek senin attığın v1 modeli galiba anladığım kadarıyla.v3 ü bana verirken v1 alırmıyım almam gibi....sen müşteri hizmetlerini ara eğer modem ve paketinin toplamı pahalı olursa sana yine yardım ederim.şana birsoru soracağım

Üzülerek söylemeliyim ki 2019’un 10. Ayına kdar sözleşmem devam ediyor.Ama bidaha asla Ve asla TTNET kullanmam.
O zaman verdikleri modemi almakta yarar var.

Wifi dağıtımı nasıl ev içerisinde? 24 mhps hızındaki internetinizin tamamını yada az kayıplı olarak size yansıtıyormu indirme sürecinde?
wifide böyle alıyorum.ama her yerden çekiyor 300 mbps

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    8,6 KB · Görüntüleme: 38

Söyle biseyde var yanlız v3 modelini veriyor TTNET ama firmware güncellemesi v3 modelinde yok.V1 ve V2 versiyonunun var anlamadım ama saçma.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı