300 TL'ye VDSL2 Modem Önerisi

Kardeşim bu ttnet modemi değil, tp link modemi sadece kampanyalı paketler olduğu için bu şekilde türk telekom olarak satılıyor ama modemin markası TP LİNK 9970V3 araştır internetten.

Versiyon 1 ve Versiyon 2 modellerinde manuel fireware güncellesi yapılıyor, ancak TP LİNK firmasi Versiyon 3 modellerinde otomatik fireware güncellemesini aktifleştirmişler benimde modemin ara yüzünde yok otomatik kendisi güncelliyor bir güncellemesi var ise, içiniz rahat olsun sorun yok. :)

Elimde şuan test amaçlı V3 modelini kullanıyorum zaten test aşamasındayım şuan.

Elimde şuan test amaçlı V3 modelini kullanıyorum zaten test aşamasındayım şuan.

Dediğim, gibi benim kullandığım TTNET hipernet 50Mbps kampanyalı paketi onun üzerine vdsl2 modemi verdiler. Son model bu sağlam bir modem hemde DDos saldırısından tut diğer saldırıları asla yemiyor lag ping teamspeak3 discord skype diğer platformlarda 2 ms 1 ms görüyor.

Dediğim, gibi benim kullandığım TTNET hipernet 50Mbps kampanyalı paketi onun üzerine vdsl2 modemi verdiler. Son model bu sağlam bir modem hemde DDos saldırısından tut diğer saldırıları asla yemiyor lag ping teamspeak3 discord skype diğer platformlarda 2 ms 1 ms görüyor.

Bir dosya indirirken kaç mbps hız görüyorsun ?

Hocam Asus modemler iyi nereyle isin oldugunu bil otesini kurcalama emin ol piyasadakibu fiyat bandinda f/p olarak bence en iyisi. Asus DSL N-16 al kafan rahat olsun. Internette nasil kurulum yapacagin vs. Bir cok yazi vardir emin ol.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı