3000-3500 TL arası RTX 3060 için Monitör Önerisi

Merhaba hocam, bendeki sistemde sizinkine benzer ve bende 1 haftayı aşgın süredir kendime monitör bakıyorum aynı fiyat aralığında. Benim takip listem şu şekilde;

1) Asus VG258QR Gaming Monitör Monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Asus VG258QR kampanyalar ve uygun fiyat seçenekleriyle Vatan Bilgisayar'da. Satın al.
2) Dell 27" G2722HS IPS 165Hz 1Ms Full HD Adaptive Sync (DP+HDMI) Yükseklik Ayarlı Gaming Monitör - Gaming.Gen.TR
3) ASUS 24" VG248QG 0,5 Ms Full HD 165Hz FreeSync / G-SYNC HDMI DP Gaming Monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
4) Dell 23.8" G2422HS IPS 165Hz 1Ms Full HD Adaptive Sync (DP+HDMI) Yükseklik Ayarlı Gaming Monitör - Gaming.Gen.TR
5) ASUS TUF GAMING 23.6" VG24VQR 165Hz 1ms 2xHDMI DP VA 1500R FreeSync Premium FHD Curved Gaming Monitor | ITOPYA

QHD monitör alacak cüzdan olmadığı için 24inç 1080p almak daha mantıklı gibi geliyor bana görüntü kalitesi açısından. Ama 27inç Dell marka monitörde fiyatından ötürü aklımı çelmiyor değil.

Hangi monitörü alacağınızı merak ettiğimden konu sonunda aldığınız monitörü belirtirseniz çok memnun olurum.
27'lik Dell kalbimden vurdu beni de. Teşekkürler hocam öneriler için. Aldığımda elbet bildiririm.

27'lik Dell kalbimden vurdu beni de. Teşekkürler hocam öneriler için. Aldığımda elbet bildiririm.
Merhaba hocam tekrardan :)
Samsung Odyssey G3 LS24AG320NUXUF 24"inç Oyuncu Monitörü, 1ms, VA, 165HZ, FreeSync Premium, HAS+Pivot, Eye Saver Mode, Flicker Free, Game Mode : Amazon.com.tr: Bilgisayar
Bugün bu monitörün siparişini verdim bende :D
Ama her an iptal edebilirim şunu gördükten sonra
Bu daha çok kağıt gibi duruyor ama 27" olup bu fiyata satılması aklımı çok çeliyor..

Merhaba hocam tekrardan :)
Samsung Odyssey G3 LS24AG320NUXUF 24"inç Oyuncu Monitörü, 1ms, VA, 165HZ, FreeSync Premium, HAS+Pivot, Eye Saver Mode, Flicker Free, Game Mode : Amazon.com.tr: Bilgisayar
Bugün bu monitörün siparişini verdim bende :D
Ama her an iptal edebilirim şunu gördükten sonra
Bu daha çok kağıt gibi duruyor ama 27" olup bu fiyata satılması aklımı çok çeliyor..
Hocam 24 bence yeterli olacaktır. 500 TL'yi cebimde tutardım ben olsam.

Yeni konular

Geri
Yukarı