3000-3500 TL arası RTX 3060 için Monitör Önerisi

Hüseyin Aysu

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, iyi sosyaller. Yıllar sonraki ilk gönderim, bu yüzden de mutluyum.

Kendime bir kasa topladım. Ryzen 5 5600x ve 3060 içeriyor. Mevcut monitörüm 1080p ve 60hz tazeleme hızı sunuyor. Monitörümün sistemin hakkını vermesini istiyorum. 3-3500 arası bir monitör arıyorum. Bir de ek soru olarak, sizce ikinci el monitör almakta bir sakınca var mı? Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

Forumda birkaç gönderi gördüm aynı soruyu içeren ancak güncel değillerdi ve kur değişikliği fazla olduğu için tekrar kendim açmak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu fiyata daha iyisi bulunmaz.

Gayet de bulunur.

Gayet de bulunur.

Hocam benim attığım monitör 2900 sizin attığınız 3500 arada 600 lira fark var 2900'e daha iyi bir monitör bulursanız söyleyin bende monitör düşünüyorum 3000 liraya.

Hocam benim attığım monitör 2900 sizin attığınız 3500 arada 600 lira fark var 2900'e daha iyi bir monitör bulursanız söyleyin bende monitör düşünüyorum 3000 liraya.

Sizin attığınız ürün F/P fakat bütçe 3500 TL'ye kadar çıkarken onun alınması pek mantıklı değil.

Hocam bu ürünün hiçbir yerde incelemesi bulunmuyor ve OC yaptığınızda pek sağlıklı çalışmadığını duydum. Monitörde ölü piksel çıkması durumunda İtopya sıkıntı çıkartıyor iade konusunda. ACER 23.8" 165HZ 1MS FREESYNC FULL HD IPS LED GAMING MONİTÖR - Pckolik şu monitör daha mantıklı.

Ben de bu monitörü almayı düşünüyordum biraz araştırdıktan sonra Acer'in monitörünü almaya karar verdim beni de bilgilendirirseniz sevinirim.

Merhaba hocam, bendeki sistemde sizinkine benzer ve bende 1 haftayı aşgın süredir kendime monitör bakıyorum aynı fiyat aralığında. Benim takip listem şu şekilde;

1) Asus VG258QR Gaming Monitör Monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Asus VG258QR kampanyalar ve uygun fiyat seçenekleriyle Vatan Bilgisayar'da. Satın al.
2) Dell 27" G2722HS IPS 165Hz 1Ms Full HD Adaptive Sync (DP+HDMI) Yükseklik Ayarlı Gaming Monitör - Gaming.Gen.TR
3) ASUS 24" VG248QG 0,5 Ms Full HD 165Hz FreeSync / G-SYNC HDMI DP Gaming Monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
4) Dell 23.8" G2422HS IPS 165Hz 1Ms Full HD Adaptive Sync (DP+HDMI) Yükseklik Ayarlı Gaming Monitör - Gaming.Gen.TR
5) ASUS TUF GAMING 23.6" VG24VQR 165Hz 1ms 2xHDMI DP VA 1500R FreeSync Premium FHD Curved Gaming Monitor | ITOPYA

QHD monitör alacak cüzdan olmadığı için 24inç 1080p almak daha mantıklı gibi geliyor bana görüntü kalitesi açısından. Ama 27inç Dell marka monitörde fiyatından ötürü aklımı çelmiyor değil.

Hangi monitörü alacağınızı merak ettiğimden konu sonunda aldığınız monitörü belirtirseniz çok memnun olurum.

Yeni konular

Geri
Yukarı