3000-3500 TL monitör hariç oyun PC toplama

johnwickvac

Hectopat
Daha fazla  
3000-3500 civari bi oyun PC toplamak istiyorum. RX 470 veya 480 ekran karti ile. Intel olursa iyi olur.
Yorumlariniz icin simdiden tesekkurler.

Son düzenleyen: Moderatör:
1494942664935.jpeg

Teşekkür ederim düşüncelerin için, fakat intel bir sistem yapsanız nasıl yaparsınız ? Öncelikle bunu da bilmek isterim.

@Neko düşüncelerinizi merak ediyorum. Bütçeyi aşabilirim biraz ve Vatan' dan toplama öncelikli bir sistem olursa iyi olur.

Teşekkür ederim düşüncelerin için, fakat intel bir sistem yapsanız nasıl yaparsınız ? Öncelikle bunu da bilmek isterim.

@Neko düşüncelerinizi merak ediyorum. Bütçeyi aşabilirim biraz ve Vatan' dan toplama öncelikli bir sistem olursa iyi olur.
Ryzen işlemciler Intel den daha iyi kesinlikle. Ryzen tercih etmeniz daha mantıklı ama kullanacak olan sizsiniz o yüzden siz bilirsiniz.

Amd islemci hiç kullanmadım zamanında da ısınma sorunları oluyordu. Hala aynı sorunlar devam ediyor mu ? Bu durum yüzünden tedirginim biraz.

Burada ki konuyu bunun için açmıştık istersen bir göz at.

En kısa zamanda incelicem teşekkürler yardın için.

Peki i5 7600 ,msi b250 mortar, saphirre rx580 nitro ya eşdeğer ryzen sistem toplayabilirmiyiz. Vatan'dan 4200 tl tutuyor bu sistem, biraz daha bütçeyi düşürerek ryzen yapabilirmiyiz? Nasıl sonuç alırım?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı