3000-3500 TL sistem toplama tavsiyesi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Son topladığım 4 çekirdek 8 thread işlemci ekledim. Bence sağlam oldu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Son topladığım 4 çekirdek 8 thread işlemci ekledim. Bence sağlam oldu.
Oy çok güzel oldu sanki bak ağzım sulanmaya başladı hocam. :):)

@Pantheon Nanokatalog güvenilir bir site değil mi hocam? Hocam bunları taksit ile alamayacak mıyım ben ya? :) Nanokatalog için hiç iyi yorum yapan yok ne yapacağız şimdi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oy çok güzel oldu sanki bak ağzım sulanmaya başladı hocam. :):)

@Pantheon Nanokatalog güvenilir bir site değil mi hocam? Hocam bunları taksit ile alamayacak mıyım ben ya? :) Nanokatalog için hiç iyi yorum yapan yok ne yapacağız şimdi?
Oyle sanirım, HTTP yerinde yeşil ise güvenli yazar zaten.

Bana bildirim gelmedi, gelseydi cevap yazardım. Tesadüfen gördüm şu an. Güvenilir olmasa eklemezdim. Dilimde tüy kalmadı. Alırken taksit seçenekleri çıkıyor.

Kardesim bekle, al kanıtı ekran karti fiyatları düşüyor.

Arkadaşlar kasayı kendim topladım işletim sistemini falan herşeyi hallettim nanokatalogdan sipariş verirken ürün adedini iki seçmişim dediğiniz anakartın iki kere eklemişim sepete kasa toplayacak arkadaş var ise aldığım fiyattan satabilirim. Kargodan geldiği gibi duruyor
Merhaba Pantheon. Sistemi kendim toplayıp kurdum. 2 aydır sorunsuz sıkıntısız kullanıyorum teşekkür ederim yardımların için, herkese teşekkür ederim bu arada. RAM i yükseltmek istedim aynı RAM den almayı düşünüyorum nasıl olur sence.?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı