3000-3500 TL Sistem Toplama Tavsiyesi

Sezer Başkan

Hectopat
Yer
Kırklareli
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Teknik Servis
3000-3500 TL arasından sistem tavsiyesi yapar mısınız? Hangi siteden olduğu hiç önemli her siteden alabilirim tek tek alabilirim hiç fark etmez. Kafama yattığı an satın alacağım şimdiden teşekkürler.

3000-3500 TL arasından sistem tavsiyesi yapar mısınız? Hangi siteden olduğu hiç önemli her siteden alabilirim tek tek alabilirim hiç fark etmez. Kafama yattığı an satın alacağım şimdiden teşekkürler.
Bu sistem güzel bir sistem bir incele

Bu sistem güzel bir sistem bir incele

Evet bu sistemi gördüm yalnız bütçemi aşıyor. 3500'e bile zor çıktım.
Bütçeyi 200 TL artırabilirsen G2 sistemi tavsiye ederim. Yalan yok güzel parçalar kullanılmış. Buradan bakabilirsin sisteme
2300x seçsem nasıl olur?

Evet bu sistemi gördüm yalnız bütçemi aşıyor. 3500'e bile zor çıktım.

2300x seçsem nasıl olur?
O zaman buna benzer bir sistem toplayabilirsin. Farklı sitelerden alarak ve ya kasadan kısarak daha da fiyatını düşürebilirsin.
371053

O zaman buna benzer bir sistem toplayabilirsin. Farklı sitelerden alarak ve ya kasadan kısarak daha da fiyatını düşürebilirsin.
Eki Görüntüle 371053
Eğer iyi diyorsanız fiyat araştırması yaparak tek tek başka sitelerden alabilirim.
Eki Görüntüle 371053
Bu sistem için ne diyorsun. HDD'ye gerek yok bende mevcut. Ekran kartı olarakta bunu alıcam Sapphire RX 570 Pulse OC 4GB 256Bit DX12 Amd Radeon Ekran Kartı 11266-04-20G SAPPHIRE | Trendyol

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    47,5 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı