3000 - 3500 TL'lik bir Oyun Laptopu

zaza_yk

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar,

3000-3500 TL aralığında Autocad çizimi yapabileceğim, şu anda piyasada oynayabileceğim oyunları çok rahat şekilde oynayabileceğim bir laptop düşünüyorum. Acaba öneride bulunabileceğiniz yeni bir laptop var mı ? Daha önceden de buna benzer bir konu açmıştım. Onu arkadaşım için alıp faydalandım ama uzun zamandan beri piyasaları takip edemediğimden sizinle böyle bir şey paylaşıp yardımızı almak istedim. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

Recep Abimizden kesinlikle bir öneri bekliyorum. :confused:

Son düzenleyen: Moderatör:
3500 yazacaktı heralde. :D O fiyata alabileceğin 2 süper canavar var:

ASUS - Asus G55VW-S1042V Core i7-3610QM 12GB 128GB SSD+750GB GTX660M 2GB 15.6" FHD Win 7 Prem. - Ürün Detayı - Sanalmarketim.com - Internetten Güvenli Hızlı Alışveriş

MONSTER - MONSTER Q61MS1762-01 Core i7-3610QM 8GB 500GB GTX670M 1.5GB 17.3" Full HD Linux - Ürün Detayı - Sanalmarketim.com - Internetten Güvenli Hızlı Alışveriş

Monster olan boyut ve ekran açısından daha büyük ve daha iyi bir ekran kartı var fakat SSD yok. ASUS'ta ise bi alt model ekran kartı var ama ekran boyutuda biraz daha küçük ve kabul edilebilir boyutlarda. Ayrıca 128 GB SSD + 750 GB HDD ile çok daha hızlı ve fazla veri depolama sunuyor. Kişisel tercihim ASUS olurdu.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı