3000-3500 TL'ye monitör önerisi

berke5214

Kilopat
Bütçem maksimum 3500 TL. 15.6 inç laptop ekranı küçük geldiği için HDMI kablo kullanarak 24 inç 144-165 Hz monitör bağlayacağım. Biraz araştırdığımda 165 Hz 1 ms Acer Nitro RG241YPbiipx buldum. Forumda pek konusunu göremedim sizce alınır mı? Veya bu fiyat aralığında başka hangi monitörlere bakılabilir?

Buna bakabilirsiniz.

Monitörlerden pek anlamam ama Asus marka kullananlar genelde memnun kalıyor. Önerim Asus olacaktır ama sen bilirsin.

Buna bakabilirsiniz.

Yalnız bu attığınız monitörler 75 Hz. Ek olarak IPS ekran tercih ettiğimi yazmayı unutmuşum. Yanlış değilse benim attığım linkteki monitör 165 Hz ve IPS panel.

Bütçem maksimum 3500 TL. 15.6 inç laptop ekranı küçük geldiği için HDMI kablo kullanarak 24 inç 144-165 Hz monitör bağlayacağım. Biraz araştırdığımda 165 Hz 1 ms Acer Nitro RG241YPbiipx buldum. Forumda pek konusunu göremedim sizce alınır mı? Veya bu fiyat aralığında başka hangi monitörlere bakılabilir?
Lg 24gn600b öneririm bi fiyat bandındaki en iyi monitör bu

Hem VA panel hem 75Hz. Fiyat olarak da daha pahalı. Ben olsam tercih etmezdim bu monitörü.

Pardon ben 144Hz diye okudum ondan attım.

Bunu atacaktım yanlış atmışım bakabilirsiniz parayı biraz aşıyor ama aklınızda bulunsun :D

Yeni konular

Geri
Yukarı