3000-3700 TL Laptop Önerisi

LoqqaL

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Android Developer
Arkadaşlar 3000-3700 TL arasında bir laptop önerebilir misiniz?
Özellikle GTX980 veya GTX980M ekran kartı olan bir laptop. (GTX980 için 4500'e kadar çıkabilirim.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki 4500 TL'ye hangi ekran kartlı laptop tavsiye edersiniz? Şuan piyasada bulunan oyunları en yüksek ayarda oynayabilmek için.

Kesinlikle o ekran kartlarını istiyorsan çitayı arttırmalısın.Ayrıca sana 3700 tl olan kendi kullandığım laptop u önerebilirim.Performansı felan gayet iyi.Isınma sorunum da yok. Modelim Lenovo Y50-70. Muhtemelen görmüşsündür bir aralar çok reklamı yapılıyordu.Bu bilgisayarı 1.5 senedir kullanıyorum ve CS:GO'da ortadan biraz yüksek ayarlarda 60 fps'den düşmüyorum.Bir bakmanı öneririm.Bu bilgisayar hakkında soruların varsa sorabilirsin.

Şuan GTX760m'e sahip laptopum var ama Crew oyununda en düşük ayarlarda 21fps zor görüyor. Bu oyunda en az 60fps alcak bir laptop arıyorum.

Alienware AW17R3-8342SLV (GTX980M olan)
Digital Storm Banshee 17.3 Inch Laptop (Model: S:9870)
Bunlardan hangisini önerirsiniz veya daha iyi önerileriniz var mı ?
Bütçe 6000TL dir. Yardımcı olursanız sevinirim. (Konu adını 6000TL laptop önerisi olarar nasıl değiştirebilirim?)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı